Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia - floret chłopców (roczniki 2006-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 14.05.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. GORCZYCA Jakub UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
2. Pyskło Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
3. HRYNIEWIECKI Filip WROCŁAWIANIE 18.04.2007
4. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
5. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
6. Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
7. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
8. GULIŃSKI Cyprian TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
9. Sowa Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008
10. BIEŃKOWSKI Aleksander UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
11. Kardyś Alex UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
12. Głowiński Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
13. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
14. Semrau Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008
15. WYSZYŃSKI Jan UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
16. KOWALSKI Maksym TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
17. MACIEJEWSKI Tomasz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
18. MAKSYMOWICZ Igor TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
19. ZIELIŃSKI Konstanty UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
20. Gajc Jan D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
21. Bukat Stanisław UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
22. SALA Carl WROCŁAWIANIE 09.12.2007
23. SALA Vincent WROCŁAWIANIE 09.12.2007

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- GORCZYCA Jakub UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 wyeliminowano
- KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 wyeliminowano
- SALA Carl WROCŁAWIANIE 09.12.2007 wyeliminowano
- Bukat Stanisław UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008 wyeliminowano
- Gajc Jan D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 wyeliminowano
- ZIELIŃSKI Konstanty UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008 wyeliminowano
- MAKSYMOWICZ Igor TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008 wyeliminowano
- MACIEJEWSKI Tomasz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008 wyeliminowano
- KOWALSKI Maksym TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006 wyeliminowano
- WYSZYŃSKI Jan UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 wyeliminowano
- Semrau Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008 wyeliminowano
- Głowiński Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 wyeliminowano
- Pyskło Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006 wyeliminowano
- Kardyś Alex UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 wyeliminowano
- BIEŃKOWSKI Aleksander UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 wyeliminowano
- Sowa Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008 wyeliminowano
- GULIŃSKI Cyprian TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 wyeliminowano
- MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006 wyeliminowano
- Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 wyeliminowano
- DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006 wyeliminowano
- PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006 wyeliminowano
- HRYNIEWIECKI Filip WROCŁAWIANIE 18.04.2007 wyeliminowano
- SALA Vincent WROCŁAWIANIE 09.12.2007 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- GORCZYCA Jakub UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
- KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
- SALA Carl WROCŁAWIANIE 09.12.2007
- Bukat Stanisław UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
- Gajc Jan D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
- ZIELIŃSKI Konstanty UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
- MAKSYMOWICZ Igor TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
- MACIEJEWSKI Tomasz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
- KOWALSKI Maksym TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
- WYSZYŃSKI Jan UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
- Semrau Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008
- Głowiński Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
- Pyskło Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
- Kardyś Alex UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
- BIEŃKOWSKI Aleksander UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
- Sowa Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008
- GULIŃSKI Cyprian TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
- MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
- Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
- DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
- PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
- HRYNIEWIECKI Filip WROCŁAWIANIE 18.04.2007
- SALA Vincent WROCŁAWIANIE 09.12.2007

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content