Turniej

Nazwa: XI Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk” - floret chłopców (roczniki 2009-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.09.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mateusz AUGUSTYN 14 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
2. Aleksander BĄK 10 UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
3. Karol Ciempa 15 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009
4. Wiktor DĘBIŃSKI 7 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
5. Filip Dobrzyński 28 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.01.2010
6. Adrian Drzewski 2 AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
7. Tymon Gałęziewski 19 AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010
8. Igor Głowiński 30 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
9. Szymon GŁUSZAK 1 UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
10. Michał Grobelny 23 IKS LESZNO 02.03.2010
11. Bartosz JEŻEWSKI 33 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.05.2010
12. Szymon Klunder 35 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 08.08.2010
13. Nikodem Kostrowski 4 IKS LESZNO 23.06.2009
14. Patryk Kowalski 22 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010
15. Dawid KUCZKOWSKI 12 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
16. Jan Kuna 9 UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
17. Wojciech LEWANDOWSKI 24 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.08.2010
18. Mateusz Łukaszuk 17 AZS AWF WARSZAWA 25.02.2010
19. Kamil Maćkała 16 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009
20. Daniel Małyszek 32 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 09.04.2010
21. 29
22. Maksymilian MOCEK 3 IKS LESZNO 30.07.2009
23. Patryk Olszewski 26 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.12.2010
24. Piotr Opach 8 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009
25. Patryk Pocięgiel 5 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
26. Bartłomiej PORYDZAJ 6 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
27. Dominik Schäftlein 13 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.08.2009
28. Mikołaj Sołtyk 25 D' ARTAGNAN URSYNÓW 29.12.2010
29. Rafał Wnuk 21 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2010
30. Wiktor Wojtas 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.10.2010
31. Wiktor Woźniak 11 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010
32. Julian Załęski 27 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
33. Piotr Zin 31 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.08.2010
34. Krzysztof Zygmunt 18 UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
35. Aleksander Żyłko 34 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.02.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009 zakwalifikowano
1. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 zakwalifikowano
1. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009 zakwalifikowano
4. Nikodem Kostrowski IKS LESZNO 23.06.2009 zakwalifikowano
5. Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009 zakwalifikowano
6. Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009 zakwalifikowano
7. Kamil Maćkała D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009 zakwalifikowano
8. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 zakwalifikowano
9. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 zakwalifikowano
10. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009 zakwalifikowano
11. Wiktor Wojtas UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.10.2010 zakwalifikowano
12. Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009 zakwalifikowano
13. Igor Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010 zakwalifikowano
14. Piotr Zin D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.08.2010 zakwalifikowano
15. Tymon Gałęziewski AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010 zakwalifikowano
16. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009 zakwalifikowano
17. Michał Grobelny IKS LESZNO 02.03.2010 zakwalifikowano
17. Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010 zakwalifikowano
19. Dominik Schäftlein D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.08.2009 zakwalifikowano
20. Mikołaj Sołtyk D' ARTAGNAN URSYNÓW 29.12.2010 zakwalifikowano
21. Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009 zakwalifikowano
22. Wiktor Woźniak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010 zakwalifikowano
23. Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009 zakwalifikowano
24. Karol Ciempa UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009 zakwalifikowano
25. Rafał Wnuk D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2010 zakwalifikowano
26. Aleksander Żyłko UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.02.2010 zakwalifikowano
27. Szymon Klunder UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 08.08.2010 zakwalifikowano
28. Mateusz Łukaszuk AZS AWF WARSZAWA 25.02.2010 zakwalifikowano
29. Wojciech LEWANDOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.08.2010 zakwalifikowano
30. Piotr Opach D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009 zakwalifikowano
31. Filip Dobrzyński D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.01.2010 zakwalifikowano
32. Daniel Małyszek UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 09.04.2010 zakwalifikowano
33. zakwalifikowano
34. Bartosz JEŻEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.05.2010 zakwalifikowano
35. Patryk Olszewski D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.12.2010 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
2. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009
3. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
3. Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
5. Nikodem Kostrowski IKS LESZNO 23.06.2009
6. Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
7. Kamil Maćkała D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009
8. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
9. Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
10. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
11. Igor Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
12. Piotr Zin D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.08.2010
13. Tymon Gałęziewski AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010
14. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
15. Wiktor Woźniak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010
16. Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
17. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
18. Wiktor Wojtas UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.10.2010
19. Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010
19. Michał Grobelny IKS LESZNO 02.03.2010
21. Dominik Schäftlein D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.08.2009
22. Mikołaj Sołtyk D' ARTAGNAN URSYNÓW 29.12.2010
23. Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
24. Karol Ciempa UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009
25. Rafał Wnuk D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2010
26. Aleksander Żyłko UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.02.2010
27. Szymon Klunder UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 08.08.2010
28. Mateusz Łukaszuk AZS AWF WARSZAWA 25.02.2010
29. Wojciech LEWANDOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.08.2010
30. Piotr Opach D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009
31. Daniel Małyszek UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 09.04.2010
32. Bartosz JEŻEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.05.2010
33. Filip Dobrzyński D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.01.2010
34.
35. Patryk Olszewski D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.12.2010

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy