Lista klasyfikacyjna

Jan ZAKRZEWSKI

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Filip BORATYN

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: WKS KOLEJARZ WROCŁAW.

Jan Jurkiewicz

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Jan ZAKRZEWSKI 168
  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 1, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 1, P: 0
2. Filip BORATYN 148
  • Challenge Wratislavia, M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 30, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 2, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 1, P: 0
3. Jan Jurkiewicz 120
  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 2, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 20, P: 0
4. Witold FRĄCEK 104
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 33, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 45, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 13, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 3, P: 0
5. Jan GRZEGORZEWSKI 104
  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 20, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 2, P: 0
6. Michał CHTIOUI 92
  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 23, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 2, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 5, P: 0
7. Kacper SZCZYPIŃSKI 88
  • Challenge Wratislavia, M: 35, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 3, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 29, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 13, P: 0
8. Kacper GAWDZIŃSKI 81
  • Challenge Wratislavia, M: 12, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 54, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 6, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0
9. Kamil LOBA 72
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 30, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 8, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 86, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 8, P: 0
10. Jakub GRZEGORCZYK 70
  • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 50, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
11. Kosma KOZIELEWSKI 68
  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0
12. Jakub CIERLUK 61
  • Challenge Wratislavia, M: 16, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 68, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0
13. Dawid LANGE 60
  • Challenge Wratislavia, M: 14, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 22, P: 0
14. Kuba JANUSZEWSKI 60
  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
15. Jędrzej FIJAŁKOWSKI 60
  • Challenge Wratislavia, M: 18, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 52, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
16. Hubert SZYMAŃSKI 56
  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0
17. Maciej BEM 56
  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 29, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 70, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 6, P: 0
18. Wiktor STACHERA 53
  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 51, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 7, P: 0
19. Jakub SZCZUROWSKI 48
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 16, P: 0
20. Patryk MARTYNIAK 47
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 62, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 6, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
21. Ignacy SZYPULSKI 46
  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 41, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
22. Jakub DOŁŻYCKI 42
  • Challenge Wratislavia, M: 55, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 39, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 11, P: 0
23. Mateusz BOŁĄKOWSKI 42
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
24. Bartłomiej ZBIERADA 40
  • Challenge Wratislavia, M: 8, P: 0
25. Mikołaj MROZEK 38
  • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 60, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
26. Oliver KAMIŃSKI 36
  • Challenge Wratislavia, M: 33, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 42, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 16, P: 0
27. Krzysztof KARPOWICZ 34
  • Challenge Wratislavia, M: 53, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 48, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 17, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
28. Michał SKRZYPA 33
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 45, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 74, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 15, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 9, P: 0
29. Bartosz GOC 32
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 31, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 16, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 19, P: 0
30. Michał OLEKSY 31
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 33, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 67, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0
31. Filip SKRABURSKI 29
  • Challenge Wratislavia, M: 36, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 58, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 32, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 12, P: 0
32. Bartłomiej KOSIŃSKI 28
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 44, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 32, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 14, P: 0
33. Robert BRONISŁAWSKI 22
  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 34, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 18, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
34. Aleksander MAZUR 20
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 28, P: 0
35. Marcel DRUSZKOWSKI 20
  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
36. Jakub STYBOR 18
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0
37. Tomasz KRYSZTOFIK 18
  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
38. Filip IŻYCKI 16
  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 38, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 22, P: 0
39. Kacper SEYFRIED 15
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 85, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
40. Piotr GRABOWSKI 12
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 15, P: 0
41. Marcin ZAJĄC 12
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0
42. Juliusz MAZUR 12
  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 31, P: 0
43. Konrad TOPOLSKI 12
  • Challenge Wratislavia, M: 86, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 17, P: 0
44. Miłosz PIOTROWSKI 12
  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 37, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 35, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0
45. Kacper GOŹDZIELEWSKI 11
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 83, P: 0
46. Jarosław GRYC 11
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 46, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 21, P: 0
47. Wincenty MIKOŁAJCZYK 11
  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 23, P: 0
48. Jan CUDNY 10
  • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 19, P: 0
49. Michał FREDRYCH 10
  • Challenge Wratislavia, M: 77, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
50. Krystyn MAZUREK 10
  • Challenge Wratislavia, M: 66, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
51. Kacper DEPTUŁA 9
  • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 25, P: 0
52. Kacper SOŁODUCHA 9
  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 49, P: 0
53. Damian DIERING 9
  • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0
54. Dawid SOBCZAK 8
  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 24, P: 0
55. Franciszek CZAJA 8
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 34, P: 0
56. Jakub MIESZAŁA 8
  • Challenge Wratislavia, M: 78, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 88, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0
57. Kacper DŁUŻYŃSKI 8
  • Challenge Wratislavia, M: 83, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
58. Filip GRYGOWSKI 7
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 41, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 73, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
59. Filip FILANOWSKI 7
  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 27, P: 0
60. Aleksander KRUŻEWSKI 7
  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 36, P: 0
61. Bartosz MAŁYSZEK 7
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 36, P: 0
62. Piotr Sowa 6
  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 29, P: 0
63. Dawid ŻUCHOWSKI 6
  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 30, P: 0
64. Victor SOCHACZEWSKI 6
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 47, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0
65. Mateusz KLIMEK 6
  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0
66. Marcin LECH 5
  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 32, P: 0
67. Kacper HERMAN 5
  • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 34, P: 0
68. Stanisław CZEMARMAZOWICZ 5
  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0
69. Adam MARSZALEC 5
    70. Damian KOTWICKI 5
      71. Kacper DAJEWSKI 5
        72. Bartosz RUCZYŃSKI 4
        • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 29, P: 0
        73. Adam ALABA 4
        • Ogólnopolski Turniej Dziecięcy, M: 34, P: 0
        74. Maciej Frącek 4
          75. Kacper PASIOWIEC 4
          • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0
          76. Jakub SIERADZAN 4
          • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 38, P: 0

          • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0
          77. Aleksander JĘDRZEJEWSKI 4
          • Challenge Wratislavia, M: 90, P: 0

          • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
          78. Wojciech DZIAMSKI 4
            79. Jakub PAŁASZ 3
              80. Jakub PLISZKA 3
              • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0
              81. Jędrzej ZIELONKA 3
              • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0
              82. Konrad BIERNACKI 3
                83. Maksymilian DUDZIAK 3
                  84. Jacek POŁOMSKI 3
                    85. Aleksander KRZYWIAK 3
                      86. Adam CHTIOUI 2
                      • MT \"O Puchar Awbud-u\", M: 33, P: 0
                      87. Michał HAŁACZKIEWICZ 2
                      • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0
                      88. Michał CHOIŃSKI 2
                        89. Adrian GRZYB 2
                          89. Jakub ZATOŃSKI 2
                            89. Patryk BEHRENDT 2
                            • Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0
                            92. Kamil BEDNARSKI 2
                              93. Mateusz BŁACHOWIAK 2
                              • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0
                              93. Maksymilian SZAŁAJSKI 2
                                95. Piotr SUROWIEC 2
                                • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0
                                96. Adam WOJTOWICZ 2
                                • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 48, P: 0
                                97. Grzegorz CZECHOWSKI 2
                                • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0
                                98. Wiktor KUŹMA 2
                                • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0
                                99. Jakub NOWAKOWSKI 2
                                • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0
                                100. Viktor CIOŁEK 2
                                • Challenge Wratislavia, M: 84, P: 0
                                101. Michał OSTASZEWSKI 2
                                • Challenge Wratislavia, M: 88, P: 0
                                102. Jakub IZBANER 2
                                • Challenge Wratislavia, M: 91, P: 0
                                103. Aleksander CZAPLEWSKI 2
                                  104. Paweł NEHRING 2
                                    105. Jeremi GODZISZ 2
                                      106. Mateusz SYPNIEWSKI 2
                                        107. Jakub MACHOJ 2
                                          108. Jan OSTROŻYŃSKI 2
                                            109. Mikołaj STAROSTA 2
                                              110. Maksymilian HOJNA 2
                                                111. Igor BOŁDZIŁO 2
                                                  112. Dorian PODOLSKI 2
                                                  • Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0
                                                  113. Michał JASIŃSKI 1
                                                  • VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\", M: 50, P: 0
                                                  113. Łukasz MILEWSKI 1
                                                  • Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0
                                                  115. Michal MAZUROWSKI 1
                                                  • Puchar Ziem Północnych, M: 51, P: 0
                                                  116. Stanisław KRAJEWSKI 1
                                                    117. Mikołaj PLICHTA 1
                                                      118. Mateusz ŻOŁNIEROWICZ 1
                                                        119. Dawid GERASIK 1
                                                          120. Konrad OROWICZ 1
                                                            121. Przemysław WILKE 1
                                                              122. Stanisław NANOWSKI 1
                                                                123. Konrad KILIŃSKI 1
                                                                  124. Dariusz SŁOMIŃSKI 1
                                                                    125. Emilian PAJZERT 1
                                                                      126. Andrzej PODGRODZKI 1
                                                                        127. Maksymilian MICHALAK 1
                                                                          128. Michał BAŚKIEWICZ 1
                                                                            129. Damian PRĘDOTA 1

                                                                              Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy