Lista klasyfikacyjna

Długosz Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Walczyk-Klimaszyk Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Synoradzka Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski III
2. Puchar Polski IV
3. Mistrzostwa Polski
4. Puchar Polski I
5. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
6. Puchar Polski IV
7. Puchar Polski III
8. Mistrzostwa Polski
9. Puchar Polski I
10. Puchar Polski II/Puchar Europy U23


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 393 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3


2. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 375 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 5


3. Synoradzka Martyna 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 365
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 11


Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1


4. Łyczbińska Hanna 1990 KU AZS-UAM POZNAŃ 290 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 11


5. Jelińska Martyna 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 203 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 2


6. Łyczbińska Marta 1990 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 199 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 9


7. LACHMAN Katarzyna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 160
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 5




Pkt: 0
M: 3


8. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 118 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 17


9. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 110 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 7


10. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 110
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 16


11. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 103 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 20


12. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 97 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 21


13. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 95 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 7

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 10


14. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 95 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 12


15. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 83

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 15


16. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 80

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 13


17. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 80 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 14


18. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 71 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 4
M: 30

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 8


19. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 70 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 6


Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 6


20. OKLIŃSKA Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 63 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 15




21. HAUSMAN Marta 1992 BUDOWLANI TORUŃ 55
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 10







22. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 55 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 30


23. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 55



Pkt: 1
M: 45
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 23


24. Vetulani Maria 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 55 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 25


25. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 55 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 22


26. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 55
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 24


27. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 51


Pkt: 1
M: 41

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 33


28. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 51 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 26




29. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 43 Pkt: 4
M: 26


Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 19


30. SZABELSKA Oliwia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 43 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 35


Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 18


31. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 43 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 28


32. WIADEREK Alicja 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 43 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 32


33. AVELLEIRA Hillary 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 39 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 8
M: 23



34. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 39 Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 24



35. FRĄCKOWIAK Adrianna 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 38 Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 24





36. SZATARSKA Maja 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 36



Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 27


37. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 36 Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 42

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 29


38. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 32 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 26



39. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29 Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 31


40. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 27



Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 42


41. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 27


Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 34


42. SULIK Sandra 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 27 Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 0
M: 37


43. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27 Pkt: 2
M: 34



Pkt: 1
M: 41

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 40


44. Cichocka Konstancja 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 21




Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 39


45. BESSMAN Julia 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 20 Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 38

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 36


46. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 20
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 0
M: 38


47. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 19 Pkt: 2
M: 38


Pkt: 1
M: 42


Pkt: 8
M: 17



48. SUCHOMSKA Zuzanna 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 19


Pkt: 2
M: 39

Pkt: 8
M: 21




49. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 19 Pkt: 2
M: 39




Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 30



50. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 17 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 29





Pkt: 0
M: 26


51. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13




Pkt: 4
M: 30




52. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 13




Pkt: 4
M: 31




53. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 12 Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 2
M: 33



54. SARNOWSKA Patrycja 1992 BUDOWLANI TORUŃ 8






Pkt: 0
M: 35


55. Kręc Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8






Pkt: 0
M: 41


56. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6

Pkt: 0
M: 44


Pkt: 2
M: 33




57. BAN Zofia 2003 AZS AWF WARSZAWA 6



Pkt: 2
M: 34





58. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6


Pkt: 2
M: 37






58. Kolibabka Julia 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6 Pkt: 8
M: 23




Pkt: 2
M: 37




60. SZPEJNA Daniela 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6


Pkt: 2
M: 38






61. SADOWSKA Jagoda 2000 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 1
M: 43




Pkt: 2
M: 40




62. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6




Pkt: 1
M: 42




63. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 6

Pkt: 0
M: 34

Pkt: 1
M: 46





64. BEKALARCZYK Katarzyna 2004 UKS ATENA GDAŃSK 6



Pkt: 1
M: 47





64. MICHAŁEK Paulina 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 6


Pkt: 1
M: 47






66. Kluszczyńska Sandra 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6



Pkt: 1
M: 48





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content