Lista klasyfikacyjna

PACHOLCZYK Szymon

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: IKS LESZNO

Gorczyca Tomasz

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Woźniak Igor

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. III Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach
2. II Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach
3. I Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3.
1. PACHOLCZYK Szymon 2004 IKS LESZNO 69 Pkt: 35
M: 1


2. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 67 Pkt: 25
M: 2

Pkt: 7
M: 12
3. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 60 Pkt: 3
M: 19


4. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 46 Pkt: 12
M: 5


5. Lewicki Tymon 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 44 Pkt: 12
M: 8


6. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 41 Pkt: 22
M: 3

Pkt: 7
M: 9
7. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 39 Pkt: 7
M: 10


8. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 36 Pkt: 7
M: 9


9. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 35 Pkt: 22
M: 3


10. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 26 Pkt: 7
M: 14


11. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 22 Pkt: 3
M: 26


12. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 18 Pkt: 12
M: 7

Pkt: 3
M: 24
13. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 17 Pkt: 3
M: 21


14. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 17 Pkt: 7
M: 11


15. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17 Pkt: 3
M: 20


16. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 16 Pkt: 1
M: 36


17. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 13 Pkt: 3
M: 30


18. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 13 Pkt: 7
M: 12

Pkt: 3
M: 20
19. Tomyślak Łukasz 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13 Pkt: 7
M: 13

Pkt: 3
M: 28
20. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13 Pkt: 3
M: 23


21. KANCI Maksymilian 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 13 Pkt: 7
M: 15

Pkt: 3
M: 17
22. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13 Pkt: 1
M: 39


23. Krawczyński Melchior 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 12 Pkt: 12
M: 6


24. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 11 Pkt: 3
M: 25

Pkt: 1
M: 35
25. KWIATKOWSKI Karol 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 11 Pkt: 7
M: 16

Pkt: 1
M: 40
26. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 9 Pkt: 3
M: 17


27. Kulpaczyński Łukasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 9 Pkt: 3
M: 31


28. Lewandowski Franciszek 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 9 Pkt: 1
M: 40


29. GORCZYCA Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 7 Pkt: 1
M: 49


30. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 7 Pkt: 3
M: 18


31. KANIA Dominik 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 7 Pkt: 3
M: 22


32. HRYNIEWIECKI Filip 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 6 Pkt: 0
M: 0


33. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 5 Pkt: 1
M: 35


34. Skorupa Maciej 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 5 Pkt: 3
M: 24

Pkt: 1
M: 56
35. Pyskło Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 5 Pkt: 3
M: 26

Pkt: 1
M: 34
36. Łokaj Jędrzej 2004 AZS AWF WARSZAWA 5 Pkt: 1
M: 50


37. MOŻEJKO Miłosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 5 Pkt: 3
M: 28

Pkt: 1
M: 46
38. RADAJEWSKI Marcin 2005 IKS LESZNO 5 Pkt: 1
M: 45


39. Pyskło Bartosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 5 Pkt: 1
M: 45


40. Wieczorek Michał 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 5 Pkt: 1
M: 37


41. ZAPÓR Ksawery 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 5 Pkt: 3
M: 32

Pkt: 1
M: 51
42. Antoniuk Aleksander 2004 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 4 Pkt: 1
M: 33


43. MAKAŁOWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 4 Pkt: 1
M: 34


44. PISAREWICZ Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 4

Pkt: 1
M: 45
45. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 4 Pkt: 3
M: 29

Pkt: 1
M: 39
46. Kowalski Tymon 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 3 Pkt: 1
M: 52


47. Jurczak Tomasz 2005 AZS AWF WARSZAWA 3 Pkt: 1
M: 56


48. GINTER Cezary 2007 IKS LESZNO 3 Pkt: 1
M: 47


49. CIEPŁY Oliwier 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 3 Pkt: 1
M: 44


50. WOJTACHNIA Leon 2005 UKS FENIKS JABŁONNA 3 Pkt: 1
M: 51


51. WYSZYŃSKI Jan 2007 UKS ATENA GDAŃSK 3

Pkt: 0
M: 0
52. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 2 Pkt: 1
M: 43


53. Cendrowski Marceli 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2 Pkt: 1
M: 42


54. CIESIELSKI Odyseusz 2006 IKS LESZNO 2 Pkt: 0
M: 0


55. Kardyś Alex 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2 Pkt: 0
M: 0


56. DOROSZKIEWICZ Maksymilian 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2 Pkt: 1
M: 48


57. GULIŃSKI Cyprian 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2 Pkt: 1
M: 53

Pkt: 0
M: 0
58. BIEŃKOWSKI Aleksander 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2 Pkt: 1
M: 54


59. KRUSZONA Bartosz 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 1 Pkt: 1
M: 38


60. FINFANDO Wiktor 2004 AZS AWF WARSZAWA 1


61. PUCKOWSKI Szymon 2006 UKS ATENA GDAŃSK 1


62. Zadrożny Kacper 2006 AZS AWF WARSZAWA 1

Pkt: 0
M: 0
63. Koniczek Kacper 2004 AZS AWF WARSZAWA 1 Pkt: 0
M: 0


64. KOWALSKI Maksym 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 1 Pkt: 0
M: 0


65. Głowiński Szymon 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 1 Pkt: 0
M: 0


65. BARTOSZEK Tomasz 2007 ZJEDNOCZENI PABIANICE 1 Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 0
67. GACZYŃSKI Jan Jerzy 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 1 Pkt: 0
M: 0


68. Surma Maciej 2006 AZS AWF WARSZAWA 1 Pkt: 0
M: 0


69. Kuźmiński Aleksander 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1 Pkt: 1
M: 55

Pkt: 0
M: 0

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content