Lista klasyfikacyjna

TOMCZAK Renata

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: IKS LESZNO

Łyczbińska Hanna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Walczyk-Klimaszyk Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. IV Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
2. III Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
3. II Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
4. I Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4.
1. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 188 Pkt: 55
M: 2
Pkt: 53
M: 3


2. Łyczbińska Hanna 1990 KU AZS-UAM POZNAŃ 186 Pkt: 65
M: 1
Pkt: 13
M: 25


3. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 183
Pkt: 65
M: 1

Pkt: 53
M: 3
4. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 173 Pkt: 53
M: 3
Pkt: 40
M: 6

Pkt: 40
M: 8
5. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 158 Pkt: 40
M: 7
Pkt: 40
M: 5


6. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 146 Pkt: 53
M: 3
Pkt: 13
M: 19


7. Jelińska Martyna 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 135
Pkt: 55
M: 2

Pkt: 25
M: 10
8. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 130
Pkt: 40
M: 7


9. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 118
Pkt: 53
M: 3

Pkt: 25
M: 9
10. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 116 Pkt: 25
M: 10
Pkt: 13
M: 17


11. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 103 Pkt: 40
M: 6
Pkt: 13
M: 26


12. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 96 Pkt: 40
M: 5
Pkt: 25
M: 14

Pkt: 6
M: 33
13. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 91 Pkt: 25
M: 12
Pkt: 13
M: 24


14. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 91 Pkt: 40
M: 8
Pkt: 13
M: 22


15. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 88 Pkt: 25
M: 14
Pkt: 25
M: 9

Pkt: 13
M: 18
16. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 76 Pkt: 25
M: 9
Pkt: 25
M: 11

Pkt: 13
M: 28
17. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 76 Pkt: 25
M: 15
Pkt: 25
M: 10

Pkt: 13
M: 29
18. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 76 Pkt: 13
M: 18
Pkt: 13
M: 28


19. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 76 Pkt: 25
M: 13
Pkt: 25
M: 16


20. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 69 Pkt: 25
M: 11
Pkt: 6
M: 45


21. OKLIŃSKA Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 64 Pkt: 13
M: 25
Pkt: 13
M: 21

Pkt: 13
M: 26
22. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 51 Pkt: 13
M: 21
Pkt: 13
M: 29


23. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 51 Pkt: 13
M: 17
Pkt: 25
M: 12


24. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 45 Pkt: 13
M: 28
Pkt: 6
M: 49


25. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 45 Pkt: 13
M: 23
Pkt: 6
M: 43


26. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 45 Pkt: 13
M: 26
Pkt: 6
M: 34


27. WOJTAS Hanna 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 44 Pkt: 25
M: 16
Pkt: 6
M: 47


28. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 44
Pkt: 6
M: 48


29. NOWAKOWSKA Aleksandra 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 38 Pkt: 13
M: 30
Pkt: 25
M: 13


30. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 32 Pkt: 13
M: 22


Pkt: 6
M: 52
31. KUŚ Natasza 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 32 Pkt: 13
M: 19
Pkt: 13
M: 18

Pkt: 6
M: 41
32. Płaza Małgorzata 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 32 Pkt: 13
M: 24
Pkt: 6
M: 35


33. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 32 Pkt: 13
M: 32
Pkt: 6
M: 36


34. Ziemak Emilia 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 32 Pkt: 13
M: 27
Pkt: 13
M: 32

Pkt: 6
M: 44
35. JAKUBOWSKA Marta 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26
Pkt: 13
M: 27


36. Bartol Antonina 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26 Pkt: 13
M: 29
Pkt: 13
M: 31


37. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 19 Pkt: 13
M: 20
Pkt: 6
M: 40


38. Nowakowska Aleksandra 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 19
Pkt: 6
M: 50


39. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 19
Pkt: 6
M: 46


40. WIERZCHOWSKA Adrianna 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19 Pkt: 6
M: 33



41. GRACZYK Julia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19
Pkt: 13
M: 30

Pkt: 6
M: 36
42. OLSZÓWKA Jagoda 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 19


Pkt: 6
M: 35
43. BINKO Aleksandra 2006 IKS LESZNO 18 Pkt: 6
M: 35
Pkt: 6
M: 38


44. JASZCZOŁT Nadia 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18 Pkt: 6
M: 36
Pkt: 6
M: 44

Pkt: 6
M: 47
45. Telatyńska Bianka 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13



46. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13



47. Bruździńska Natalia 1993 AZS AWF WARSZAWA 13 Pkt: 13
M: 31



47. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13


Pkt: 13
M: 31
49. Turbo Sonia 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 13



50. WOJEWÓDZKA Zuzanna 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 12
Pkt: 6
M: 36

Pkt: 6
M: 39
51. KAPAŁA Emilia 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12
Pkt: 6
M: 41

Pkt: 6
M: 42
52. SKOCZYLAS Weronika 2006 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 6
M: 34



52. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6


Pkt: 6
M: 34
54. BYZEWSKA Alicja 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6


Pkt: 6
M: 38
55. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6


Pkt: 6
M: 39
56. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 6


Pkt: 6
M: 43
57. Ścieszyńska Liliana 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 6


Pkt: 6
M: 45
58. Kulpaczyńska Oliwia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6


Pkt: 6
M: 46
59. BESSMAN Julia 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6


Pkt: 6
M: 48
60. MIĘTKA Gabriela 2004 KS POLONIA 1912 LESZNO 6


Pkt: 6
M: 49
61. JERECZEK Anna 1997 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6


Pkt: 6
M: 50
62. Włosińska Oliwia 2007 AZS AWF WARSZAWA 6


Pkt: 6
M: 51

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content