Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.03.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Fogt Jakub | 1 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
2. | Narolewski Jakub | 56 | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 |
3. | STEPANEK Petr | 169 | 01.01.2006 | |
4. | CHASHCHIN Dmitrii | 57 | 01.01.2006 | |
5. | GIERIG Raphael | 170 | 31.10.2006 | |
6. | DURAJ Idzi | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
7. | DRÓŻDŻ Iwo | 77 | AZS AWF WARSZAWA | 12.07.2006 |
8. | DEMESH Georgii | 111 | 01.01.2006 | |
9. | TURNER Ben | 55 | 01.01.2006 | |
10. | POLAT Baray | 116 | 01.01.2007 | |
11. | SCHWARTZ Theo | 171 | 01.01.2006 | |
12. | STARKOWSKI Filip | 3 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
13. | FAKHRETDINOV Amir | 113 | 01.01.2007 | |
14. | SRIRAMESH PADMAPRIYA Srinath | 163 | 01.01.2006 | |
15. | ZDOZS Mazkuss | 59 | 01.01.2007 | |
16. | SPREMBERG Paul | 53 | 01.01.2006 | |
17. | HORVATH Akos | 109 | 01.01.2006 | |
18. | LANCARIC Branislav | 164 | 01.01.2006 | |
19. | Surma Maciej | 4 | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
20. | GZINBERGS Klavs | 108 | 01.01.2006 | |
21. | DURAJ Szczepan | 62 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
22. | ALFVEN Hugo | 52 | 19.06.2006 | |
23. | Kruszona Adam | 5 | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 |
24. | PODLYAS Arik | 51 | 01.01.2006 | |
25. | JURGA Stanisław | 6 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
26. | BELOKOPYTOV Alexander | 118 | 01.01.2006 | |
27. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | 123 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 |
28. | HÖFLER Julius | 106 | 16.08.2006 | |
29. | Zadrożny Kacper | 165 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
30. | Fedorów Hubert | 7 | MKS Świt | 07.09.2006 |
31. | SCHNOOR Luca Fynn | 105 | 01.01.2007 | |
32. | BOUHADANA Noam | 63 | 01.01.2006 | |
33. | GRAJDEANU Tudor | 50 | 01.01.2007 | |
34. | CHOCHOŁOWSKI Jakub | 172 | WROCŁAWIANIE | 28.01.2007 |
35. | AMBARCUMJANS Grajir | 107 | 01.01.2007 | |
36. | ABRAMENKOVS Valentins | 160 | 01.01.2007 | |
37. | GORCZYCA Jakub | 8 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
38. | Tomyślak Łukasz | 9 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
39. | SCHMIDT Konrad | 65 | 20.03.2007 | |
40. | RASHCHEVSKII Boris | 48 | 01.01.2007 | |
41. | SCHULZ Linus | 102 | 23.01.2006 | |
42. | CHLEBOUN Matyas | 122 | ||
43. | PISAREWICZ Szymon | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
44. | GULIŃSKI Cyprian | 47 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 |
45. | CHAUDHARI Aarav | 46 | 01.01.2006 | |
46. | Długokęcki Ludomir | 166 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
47. | KROMM Lukas | 101 | 14.10.2006 | |
48. | SZCZOTKO Bartosz | 11 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 |
49. | TIPPMER Paul | 45 | 13.06.2006 | |
50. | ZARSKY Tadeas | 68 | 01.01.2007 | |
51. | GAUTIER LOFTUS Leon | 125 | 01.01.2007 | |
52. | MOŻEJKO Miłosz | 12 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
53. | Siwek Marcin | 157 | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
54. | PUCKOWSKI Szymon | 13 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
55. | JAWORSKI Eryk | 44 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
56. | SOSNA Leon | 124 | 01.01.2006 | |
57. | LIZAK Adam | 70 | MKS KUSY SZCZECIN | 20.08.2007 |
58. | LEOPOLD Hubert | 14 | UKS ATENA GDAŃSK | 22.02.2006 |
59. | Pyskło Bartosz | 43 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
60. | ZHYHURSKYI Ivan | 156 | 01.01.2007 | |
61. | TURBO Daniel | 136 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.02.2007 |
62. | Kowalski Tymon | 15 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
63. | CHOI Aleksey | 155 | 01.01.2007 | |
64. | MICHALSKI Stanisław | 98 | AZS AWF WARSZAWA | 02.07.2006 |
65. | PANTELEEVS Arturs | 128 | 01.01.2007 | |
66. | BUJAS Marcel | 41 | BUDOWLANI TORUŃ | 31.08.2007 |
67. | PAŁASZ Szymon | 16 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 |
68. | SCHMEL Laszlo | 154 | 01.01.2006 | |
69. | TAN Ada | 97 | 01.01.2006 | |
70. | BOGDANS Makisms | 72 | 01.01.2006 | |
71. | HURINSKY Oliver | 40 | AZS AWF WARSZAWA | 15.08.2006 |
72. | KONDRAT Grzegorz | 73 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 17.10.2007 |
73. | SCHREIBER Felix | 153 | 23.07.2006 | |
74. | BAŃKOWSKI Michał | 17 | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.2006 |
75. | Śliż Franciszek | 140 | IKS LESZNO | 24.07.2007 |
76. | ALRASHEED Saud Abdulaziz | 151 | 01.01.2006 | |
77. | HRYNIEWIECKI Filip | 39 | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 |
78. | PREOBRAZHENSKYI Matvii | 95 | 01.01.2006 | |
79. | STEPNICKA Petr | 74 | 01.01.2006 | |
80. | BIEŃKOWSKI Aleksander | 38 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
81. | HOLY Lev | 94 | 01.01.2005 | |
82. | DAPKUNS Kazles | 131 | 01.01.2008 | |
83. | Łęski Jacek | 19 | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
84. | SAVICKAS Samuelis | 150 | 01.01.2006 | |
85. | Rut Wiktor | 37 | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 |
86. | ALAWAMI Luay Mohammed | 76 | 01.01.2006 | |
87. | LEBEDJEVS Andrejs | 93 | 01.01.2006 | |
88. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | 20 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 |
89. | Cendrowski Marceli | 21 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 |
90. | HOFFMANN Stanisław | 36 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
91. | SPITZ Lorant | 149 | 01.01.2006 | |
92. | JANCZAK Aleksander | 58 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 |
93. | PUCKOWSKI Mateusz | 133 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2008 |
94. | SROKA Franciszek | 22 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 |
95. | CSIK Adam | 148 | 01.01.2007 | |
96. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 91 | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
97. | Truszczyński Dominik | 23 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
98. | DIJKSTRA Michael | 159 | 01.01.2006 | |
99. | LEBIEDIEV Vlad | 79 | 01.01.2006 | |
100. | ŚCIBIWOŁK Jan | 142 | UKS ATENA GDAŃSK | 27.03.2006 |
101. | BELIAEV Timofei | 126 | 01.01.2006 | |
102. | PENMAN Callum | 80 | 01.01.2006 | |
103. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | 88 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 |
104. | MORIARTY SMYTH Myles | 147 | 01.01.2008 | |
105. | Pakuła Michał | 25 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |
106. | Pyskło Szymon | 32 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
107. | KEOGH George | 89 | 01.01.2006 | |
108. | PETRACHE Mihnea | 137 | 01.01.2006 | |
109. | Chojnacki Tadeusz | 141 | MKS Świt | 25.09.2007 |
110. | ZAKRZEWSKI Antoni | 26 | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2006 |
111. | KORAB Tadeas | 87 | 01.01.2007 | |
112. | SOSNOV David | 82 | 01.01.2006 | |
113. | THRUN Tristan | 30 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 |
114. | KUŹMICKI Marcel | 27 | AZS AWF POZNAŃ | 04.10.2006 |
115. | Nawrocki Franciszek | 83 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 |
116. | PRYSTAVCHUK Zakhar | 139 | 01.01.2006 | |
117. | BEZZINS Keisjanes | 145 | 01.01.2006 | |
118. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | 29 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
119. | BECKMANN Otto | 143 | 01.01.2007 | |
120. | BODO Mate | 130 | 01.01.2007 | |
121. | YOKUS Erez Deniz | 84 | 01.01.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | CHASHCHIN Dmitrii | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
2. | SOSNOV David | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
3. | DIJKSTRA Michael | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
4. | SAVICKAS Samuelis | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
5. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 | zakwalifikowano |
6. | LEOPOLD Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 22.02.2006 | zakwalifikowano |
7. | HURINSKY Oliver | AZS AWF WARSZAWA | 15.08.2006 | zakwalifikowano |
8. | PENMAN Callum | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
9. | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 | zakwalifikowano |
9. | SPREMBERG Paul | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
11. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 | zakwalifikowano |
12. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 | zakwalifikowano |
13. | BECKMANN Otto | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
14. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
15. | SCHMEL Laszlo | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
16. | CHAUDHARI Aarav | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
17. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 | zakwalifikowano |
18. | PANTELEEVS Arturs | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
19. | DEMESH Georgii | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
20. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 | zakwalifikowano |
21. | Zadrożny Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
22. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 | zakwalifikowano |
23. | SCHULZ Linus | 23.01.2006 | zakwalifikowano | |
24. | LIZAK Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 20.08.2007 | zakwalifikowano |
25. | KEOGH George | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
26. | BELOKOPYTOV Alexander | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
27. | HOLY Lev | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
28. | AMBARCUMJANS Grajir | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
28. | SCHMIDT Konrad | 20.03.2007 | zakwalifikowano | |
30. | ZHYHURSKYI Ivan | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
31. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
32. | CSIK Adam | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
33. | RASHCHEVSKII Boris | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
34. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
35. | PREOBRAZHENSKYI Matvii | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
36. | SROKA Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 | zakwalifikowano |
37. | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 | zakwalifikowano |
38. | SPITZ Lorant | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
38. | GZINBERGS Klavs | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
38. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 | zakwalifikowano |
41. | SCHREIBER Felix | 23.07.2006 | zakwalifikowano | |
42. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
43. | CHLEBOUN Matyas | zakwalifikowano | ||
43. | TAN Ada | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
43. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 | zakwalifikowano |
46. | Kruszona Adam | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 | zakwalifikowano |
47. | ALRASHEED Saud Abdulaziz | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
48. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 | zakwalifikowano |
49. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 | zakwalifikowano |
50. | PUCKOWSKI Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2008 | zakwalifikowano |
51. | BELIAEV Timofei | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
52. | FAKHRETDINOV Amir | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
53. | STEPANEK Petr | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
54. | GRAJDEANU Tudor | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
55. | TURNER Ben | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
56. | SRIRAMESH PADMAPRIYA Srinath | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
57. | MICHALSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 02.07.2006 | zakwalifikowano |
58. | SZCZOTKO Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 | zakwalifikowano |
59. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 | zakwalifikowano |
60. | BEZZINS Keisjanes | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
61. | ALFVEN Hugo | 19.06.2006 | zakwalifikowano | |
62. | PRYSTAVCHUK Zakhar | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
62. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 | zakwalifikowano |
62. | ZAKRZEWSKI Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
65. | TIPPMER Paul | 13.06.2006 | zakwalifikowano | |
66. | LANCARIC Branislav | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
66. | PODLYAS Arik | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
68. | HÖFLER Julius | 16.08.2006 | zakwalifikowano | |
69. | CHOI Aleksey | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
69. | ŚCIBIWOŁK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 27.03.2006 | zakwalifikowano |
71. | YOKUS Erez Deniz | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
72. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 | zakwalifikowano |
73. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 | zakwalifikowano |
74. | ZARSKY Tadeas | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
75. | STEPNICKA Petr | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
76. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
76. | BAŃKOWSKI Michał | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.2006 | zakwalifikowano |
78. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 | zakwalifikowano |
79. | BOGDANS Makisms | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
80. | Chojnacki Tadeusz | MKS Świt | 25.09.2007 | zakwalifikowano |
81. | GAUTIER LOFTUS Leon | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
82. | KORAB Tadeas | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
83. | DAPKUNS Kazles | 01.01.2008 | zakwalifikowano | |
84. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 | zakwalifikowano |
85. | LEBIEDIEV Vlad | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
86. | Śliż Franciszek | IKS LESZNO | 24.07.2007 | zakwalifikowano |
87. | SCHWARTZ Theo | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
88. | Narolewski Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 | zakwalifikowano |
89. | GIERIG Raphael | 31.10.2006 | zakwalifikowano | |
90. | ZDOZS Mazkuss | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
91. | BOUHADANA Noam | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
92. | PAŁASZ Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 | zakwalifikowano |
93. | HORVATH Akos | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
93. | PETRACHE Mihnea | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
95. | JANCZAK Aleksander | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 | zakwalifikowano |
96. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 | zakwalifikowano |
97. | LEBEDJEVS Andrejs | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
98. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 | zakwalifikowano |
99. | SOSNA Leon | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
99. | KROMM Lukas | 14.10.2006 | zakwalifikowano | |
101. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 | zakwalifikowano |
101. | ABRAMENKOVS Valentins | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
103. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 | zakwalifikowano |
104. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 | zakwalifikowano |
105. | MORIARTY SMYTH Myles | 01.01.2008 | zakwalifikowano | |
105. | CHOCHOŁOWSKI Jakub | WROCŁAWIANIE | 28.01.2007 | zakwalifikowano |
107. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 | zakwalifikowano |
107. | BODO Mate | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
109. | THRUN Tristan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 | zakwalifikowano |
109. | ALAWAMI Luay Mohammed | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
111. | TURBO Daniel | MKS KUSY SZCZECIN | 10.02.2007 | zakwalifikowano |
112. | Rut Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 | zakwalifikowano |
113. | KONDRAT Grzegorz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 17.10.2007 | zakwalifikowano |
114. | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 | zakwalifikowano |
115. | KUŹMICKI Marcel | AZS AWF POZNAŃ | 04.10.2006 | zakwalifikowano |
116. | SCHNOOR Luca Fynn | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
117. | POLAT Baray | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
118. | DRÓŻDŻ Iwo | AZS AWF WARSZAWA | 12.07.2006 | zakwalifikowano |
119. | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 | zakwalifikowano |
120. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 | zakwalifikowano |
121. | BUJAS Marcel | BUDOWLANI TORUŃ | 31.08.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | DEMESH Georgii | 01.01.2006 | |
2. | CHAUDHARI Aarav | 01.01.2006 | |
3. | SOSNOV David | 01.01.2006 | |
3. | SAVICKAS Samuelis | 01.01.2006 | |
5. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
6. | PENMAN Callum | 01.01.2006 | |
7. | SCHULZ Linus | 23.01.2006 | |
8. | HOLY Lev | 01.01.2005 | |
9. | CHASHCHIN Dmitrii | 01.01.2006 | |
10. | DIJKSTRA Michael | 01.01.2006 | |
11. | HURINSKY Oliver | AZS AWF WARSZAWA | 15.08.2006 |
12. | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 |
13. | SCHMEL Laszlo | 01.01.2006 | |
14. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
15. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
16. | CHLEBOUN Matyas | ||
17. | LEOPOLD Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 22.02.2006 |
18. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 |
19. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
20. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
21. | LIZAK Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 20.08.2007 |
22. | KEOGH George | 01.01.2006 | |
23. | BELOKOPYTOV Alexander | 01.01.2006 | |
24. | SCHMIDT Konrad | 20.03.2007 | |
24. | AMBARCUMJANS Grajir | 01.01.2007 | |
26. | ZHYHURSKYI Ivan | 01.01.2007 | |
27. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
28. | RASHCHEVSKII Boris | 01.01.2007 | |
29. | ALRASHEED Saud Abdulaziz | 01.01.2006 | |
30. | FAKHRETDINOV Amir | 01.01.2007 | |
31. | TURNER Ben | 01.01.2006 | |
32. | GAUTIER LOFTUS Leon | 01.01.2007 | |
33. | SPREMBERG Paul | 01.01.2006 | |
34. | BECKMANN Otto | 01.01.2007 | |
35. | PANTELEEVS Arturs | 01.01.2007 | |
36. | Zadrożny Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
37. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
38. | PREOBRAZHENSKYI Matvii | 01.01.2006 | |
39. | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 |
40. | SPITZ Lorant | 01.01.2006 | |
40. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
40. | GZINBERGS Klavs | 01.01.2006 | |
43. | SCHREIBER Felix | 23.07.2006 | |
44. | TAN Ada | 01.01.2006 | |
44. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
46. | Kruszona Adam | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 |
47. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
48. | BELIAEV Timofei | 01.01.2006 | |
49. | STEPANEK Petr | 01.01.2006 | |
50. | GRAJDEANU Tudor | 01.01.2007 | |
51. | SRIRAMESH PADMAPRIYA Srinath | 01.01.2006 | |
52. | SZCZOTKO Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 |
53. | BEZZINS Keisjanes | 01.01.2006 | |
54. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |
55. | LANCARIC Branislav | 01.01.2006 | |
55. | PODLYAS Arik | 01.01.2006 | |
57. | HÖFLER Julius | 16.08.2006 | |
58. | CHOI Aleksey | 01.01.2007 | |
59. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
60. | BOGDANS Makisms | 01.01.2006 | |
61. | SCHWARTZ Theo | 01.01.2006 | |
62. | HORVATH Akos | 01.01.2006 | |
63. | LEBEDJEVS Andrejs | 01.01.2006 | |
64. | Rut Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 |
65. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
66. | CSIK Adam | 01.01.2007 | |
67. | SROKA Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 |
68. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
69. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
70. | PUCKOWSKI Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2008 |
71. | MICHALSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 02.07.2006 |
72. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 |
73. | ALFVEN Hugo | 19.06.2006 | |
74. | ZAKRZEWSKI Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2006 |
74. | PRYSTAVCHUK Zakhar | 01.01.2006 | |
76. | TIPPMER Paul | 13.06.2006 | |
77. | ŚCIBIWOŁK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 27.03.2006 |
78. | YOKUS Erez Deniz | 01.01.2006 | |
79. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
80. | ZARSKY Tadeas | 01.01.2007 | |
81. | STEPNICKA Petr | 01.01.2006 | |
82. | BAŃKOWSKI Michał | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.2006 |
82. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
84. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
85. | Chojnacki Tadeusz | MKS Świt | 25.09.2007 |
86. | KORAB Tadeas | 01.01.2007 | |
87. | DAPKUNS Kazles | 01.01.2008 | |
88. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 |
89. | LEBIEDIEV Vlad | 01.01.2006 | |
90. | Śliż Franciszek | IKS LESZNO | 24.07.2007 |
91. | Narolewski Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 |
92. | GIERIG Raphael | 31.10.2006 | |
93. | ZDOZS Mazkuss | 01.01.2007 | |
94. | BOUHADANA Noam | 01.01.2006 | |
95. | PAŁASZ Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 |
96. | PETRACHE Mihnea | 01.01.2006 | |
97. | JANCZAK Aleksander | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 |
98. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
99. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
100. | SOSNA Leon | 01.01.2006 | |
100. | KROMM Lukas | 14.10.2006 | |
102. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
102. | ABRAMENKOVS Valentins | 01.01.2007 | |
104. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
105. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
106. | MORIARTY SMYTH Myles | 01.01.2008 | |
106. | CHOCHOŁOWSKI Jakub | WROCŁAWIANIE | 28.01.2007 |
108. | BODO Mate | 01.01.2007 | |
108. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 |
110. | ALAWAMI Luay Mohammed | 01.01.2006 | |
110. | THRUN Tristan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 |
112. | TURBO Daniel | MKS KUSY SZCZECIN | 10.02.2007 |
113. | KONDRAT Grzegorz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 17.10.2007 |
114. | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 |
115. | KUŹMICKI Marcel | AZS AWF POZNAŃ | 04.10.2006 |
116. | SCHNOOR Luca Fynn | 01.01.2007 | |
117. | POLAT Baray | 01.01.2007 | |
118. | DRÓŻDŻ Iwo | AZS AWF WARSZAWA | 12.07.2006 |
119. | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 |
120. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
121. | BUJAS Marcel | BUDOWLANI TORUŃ | 31.08.2007 |