Turniej

Nazwa: II Puchar Polski Juniorów we florecie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 16.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
2. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
3. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
4. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
5. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
6. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
7. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
8. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
9. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
10. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
11. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
12. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
13. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
14. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
15. Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
16. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
17. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
18. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
19. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
20. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
21. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
22. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
23. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
24. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
25. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
26. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
27. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
28. Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
29. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
30. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
31. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
32. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
33. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
34. Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
35. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
36. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
37. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
38. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
39. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
40. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
41. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
42. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
43. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
44. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
45. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
46. Natalia GAWENDA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007
47. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
48. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
49. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
50. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
51. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
52. Aurelia Wanaks UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
53. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
54. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
55. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
56. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
57. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
58. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
59. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
60. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
61. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
62. Olimpia CZAPRACKA AZS AWF POZNAŃ 30.11.2007
63. Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007
64. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
- Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
- Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004 wyeliminowano
- Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
- Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
- Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
- Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 zakwalifikowano
- Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
- Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 wyeliminowano
- Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 wyeliminowano
- Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
- Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
- Natalia GAWENDA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007 wyeliminowano
- Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 wyeliminowano
- Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 zakwalifikowano
- Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
- Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004 wyeliminowano
- Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007 zakwalifikowano
- Aurelia Wanaks UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005 zakwalifikowano
- Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006 wyeliminowano
- Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007 wyeliminowano
- Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
- Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007 wyeliminowano
- Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
- Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
- Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007 zakwalifikowano
- Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007 zakwalifikowano
- Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007 wyeliminowano
- Olimpia CZAPRACKA AZS AWF POZNAŃ 30.11.2007 wyeliminowano
- Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007 wyeliminowano
- Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
- Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
- Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
- Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
- Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
- Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 zakwalifikowano
- OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
- Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002 zakwalifikowano
- Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
- Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
- Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
- Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 wyeliminowano
- Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
- Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
- Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002 wyeliminowano
- Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
- Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002 wyeliminowano
- Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
- Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
- Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002 zakwalifikowano
- Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
- Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 zakwalifikowano
- Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
- Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
- Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
- Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 wyeliminowano
- Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
- Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
- Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 wyeliminowano
- Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 wyeliminowano
- Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
- Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 wyeliminowano
- Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006 zakwalifikowano
- Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
-
-
- Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
- Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
- Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
- Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
- Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
- Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
-
-
-
-
-
-
- Olimpia CZAPRACKA AZS AWF POZNAŃ 30.11.2007
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007
- Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
- Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
- Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
- Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
- Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
- Natalia GAWENDA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007
- Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
- Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
- Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
- Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
- Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
1. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
2. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
3. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
3. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
5. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
6. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
7. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
8. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
9. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
10. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
11. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
12. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
13. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
14. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
15. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
16. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
17. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
18. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
19. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
20. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
21. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
22. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
23. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
23. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
25. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
26. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
27. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
28. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
29. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
30. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
31. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
32. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
33. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
34. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
35. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
36. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
37. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
38. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
39. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
40. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
41. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
42. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
43. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
44. Aurelia Wanaks UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
45. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy