Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski Juniorów we florecie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.02.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antonina Bartol 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
2. Gabriela BESSMAN 50 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
3. Aleksandra BINKO 17 IKS LESZNO 20.06.2006
4. Zofia Brzezińska 40 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
5. Alicja BYZEWSKA 44 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
6. Michalina Daniewska 10 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
7. Natasza Dejczer 38 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
8. Oliwia Dębicka 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
9. Maria DOMAGAŁA 58 AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
10. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 46 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
11. Julia DUDZIUK 62 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
12. Karolina FUDALA 60 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
13. Zuzanna GATZ 59 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
14. Zuzanna Góralczyk 43 AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
15. Julia GRACZYK 21 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
16. Kaja Jabłonowska 5 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
17. Marta JAKUBOWSKA 27 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
18. Nadia JASZCZOŁT 28 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
19. Lena JERZ 9 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
20. Emilia KAPAŁA 39 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
21. Malwina KOŁODZIEJCZYK 4 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
22. Lena Komarnicka 53 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
23. OLIWIA KOWALSKA 47 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
24. Emilia Kręc 48 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
25. Oliwia Kulpaczyńska 33 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
26. Natasza KUŚ 20 D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
27. Antonina LACHMAN 2 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
28. Aleksandra Liszka 19 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
29. Gabriela MIĘTKA 36 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
30. Dominika Nelza 51 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
31. Aleksandra Nowakowska 14 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
32. Aleksandra Nowakowska 34 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
33. Marta OKLIŃSKA 8 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
34. Amelia OLSZEWSKA 7 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
35. Jagoda OLSZÓWKA 30 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
36. Zofia Płaza 25 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
37. Małgorzata Płaza 26 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
38. Hanna Posadzy 64 MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
39. Weronika SKOCZYLAS 32 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
40. Laura SZCZECHOWSKA 16 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
41. Emilia SZEFERA 42 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
42. Natalia SZEMPLIŃSKA 31 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
43. Laura SZMIT 37 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
44. Amelia Szularz 63 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
45. Liliana Ścieszyńska 52 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
46. Sonia Turbo 35 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
47. Maja Urban 55 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
48. Aurelia Wanaks 57 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
49. Karolina Wasilczuk 15 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
50. Aleksandra WIECZOREK 3 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
51. Barbara WIERZCHOWSKA 6 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
52. Adrianna WIERZCHOWSKA 23 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
53. Julia Wiśniewska 54 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
54. Oliwia Włosińska 49 AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
55. Zuzanna WOJEWÓDZKA 41 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
56. Hanna WOJTAS 12 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
57. Natalia Woźniak 24 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
58. Maria Wróblewska 61 MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007
59. Dominika WYTYK 29 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
60. Zuzanna WYWIAŁ 18 WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
61. Ewa ZACHAREWICZ 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
62. Emilia Ziemak 45 IKS WARSZAWA 21.08.2007
63. Natalia ZIOBROWSKA 56 WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
64. Karolina ŻURAWSKA 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
2. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
3. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
4. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
5. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
6. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
7. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
8. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002 zakwalifikowano
9. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
10. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
11. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
12. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 zakwalifikowano
13. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
13. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
15. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
16. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 zakwalifikowano
17. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002 zakwalifikowano
18. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
19. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano
20. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002 zakwalifikowano
21. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
22. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
23. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 zakwalifikowano
24. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
25. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
26. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
27. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
28. Aleksandra Liszka AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
29. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007 zakwalifikowano
30. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
31. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
32. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 zakwalifikowano
33. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
34. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
35. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
36. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
37. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
38. Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002 zakwalifikowano
39. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
40. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
41. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
42. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007 zakwalifikowano
43. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
44. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
45. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
46. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
46. Aurelia Wanaks UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005 zakwalifikowano
48. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004 zakwalifikowano
49. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006 wyeliminowano
50. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006 wyeliminowano
51. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 wyeliminowano
52. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007 wyeliminowano
53. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 wyeliminowano
53. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002 wyeliminowano
55. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 wyeliminowano
56. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 wyeliminowano
57. Natasza Dejczer UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002 wyeliminowano
58. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006 wyeliminowano
59. Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007 wyeliminowano
60. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 wyeliminowano
61. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007 wyeliminowano
62. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 wyeliminowano
63. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007 wyeliminowano
64. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
2. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
3. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
3. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
5. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
6. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
7. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
8. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
9. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
10. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
11. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
12. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
13. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
14. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
15. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
16. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
17. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
18. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
19. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
20. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
21. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
22. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
23. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
24. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
25. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
26. Aleksandra Liszka AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
27. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
28. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
29. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
30. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
31. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
32. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
33. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
34. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
35. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
36. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
37. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
38. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
39. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
40. Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
41. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
42. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
43. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
44. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
45. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
46. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
47. Aurelia Wanaks UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
48. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
49. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
50. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
51. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
52. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
53. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
53. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
55. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
56. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
57. Natasza Dejczer UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
58. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
59. Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007
60. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
61. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
62. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
63. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
64. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy