Turniej

Nazwa: VI Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości - floret chłopców (roczniki 2009-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 06.11.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mateusz AUGUSTYN 17 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
2. Olgierd Borkowski 5 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
3. Karol Ciempa 14 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009
4. Tadeusz Ciesielski 51 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.01.2010
5. Jakub Czernecki 37 D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.07.2010
6. Damian Dadej 34 AZS AWF POZNAŃ 17.07.2010
7. Wiktor DĘBIŃSKI 29 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
8. Stanisław Dondajewski 30 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.05.2009
9. Tymon Gałęziewski 16 AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010
10. Damian GIEC 46 AZS AWF POZNAŃ 18.03.2010
11. Igor Głowiński 6 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
12. Szymon GŁUSZAK 1 UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
13. Michał Grobelny 27 IKS LESZNO 02.03.2010
14. Bartosz JEŻEWSKI 32 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.05.2010
15. Tomasz Karasiński 41 D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.03.2010
16. Paweł Knaflewski 44 AZS AWF WARSZAWA 01.07.2010
17. Nikodem Kostrowski 11 IKS LESZNO 23.06.2009
18. Patryk Kowalski 22 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010
19. Marcin Kozłowski 49 AZS AWF WARSZAWA 01.10.2009
20. Dawid KUCZKOWSKI 15 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
21. Jan Kuna 4 UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
22. Wojciech LEWANDOWSKI 24 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.08.2010
23. Kamil Maćkała 10 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009
24. Daniel Małyszek 31 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 09.04.2010
25. Siemowit Menzel 39 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 27.10.2010
26. Aleksander MICHALSKI 47 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 29.10.2009
27. Maksymilian MOCEK 3 IKS LESZNO 30.07.2009
28. Kacper Mroziński 35 AZS AWF POZNAŃ 08.01.2010
29. Franciszek Neumann 25 POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
30. Patryk Olszewski 45 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.12.2010
31. Piotr Opach 18 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009
32. Julian Pizło 52 AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009
33. Patryk Pocięgiel 8 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
34. Franciszek Pokorski 13 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
35. Bartłomiej PORYDZAJ 7 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
36. Bruno Potocki 40 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010
37. ROBERT SAMMLER 38 AZS AWF POZNAŃ 29.03.2010
38. Henryk Siwiński 36 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.10.2010
39. Mikołaj Sołtyk 23 D' ARTAGNAN URSYNÓW 29.12.2010
40. Diego Urbański 33 AZS AWF POZNAŃ 08.09.2009
41. Igor Wierzbicki 48 D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.01.2010
42. Feliks Wiśnik 2 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
43. Jan Witkowski 26 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.06.2010
44. Rafał Wnuk 20 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2010
45. Nikodem Wojciechowski 19 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010
46. Wiktor Wojtas 28 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.10.2010
47. Filip Wróblewski 50 AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009
48. Julian Załęski 12 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
49. Borys Ziembicki 43 D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.10.2010
50. Piotr Zin 21 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.08.2010
51. Krzysztof Zygmunt 9 UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009 zakwalifikowano
2. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
3. Igor Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010 zakwalifikowano
3. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009 zakwalifikowano
5. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 zakwalifikowano
6. Filip Wróblewski AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009 zakwalifikowano
7. Kamil Maćkała D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009 zakwalifikowano
8. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 zakwalifikowano
9. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009 zakwalifikowano
10. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009 zakwalifikowano
11. Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009 zakwalifikowano
12. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009 zakwalifikowano
13. Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009 zakwalifikowano
14. Julian Pizło AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009 zakwalifikowano
15. Diego Urbański AZS AWF POZNAŃ 08.09.2009 zakwalifikowano
16. Marcin Kozłowski AZS AWF WARSZAWA 01.10.2009 zakwalifikowano
17. Tymon Gałęziewski AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010 zakwalifikowano
18. Bruno Potocki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010 zakwalifikowano
19. Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009 zakwalifikowano
20. Nikodem Kostrowski IKS LESZNO 23.06.2009 zakwalifikowano
21. Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009 zakwalifikowano
22. Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009 zakwalifikowano
23. Jan Witkowski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.06.2010 zakwalifikowano
24. Piotr Opach D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009 zakwalifikowano
25. Michał Grobelny IKS LESZNO 02.03.2010 zakwalifikowano
26. ROBERT SAMMLER AZS AWF POZNAŃ 29.03.2010 zakwalifikowano
27. Damian GIEC AZS AWF POZNAŃ 18.03.2010 zakwalifikowano
28. Wojciech LEWANDOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.08.2010 zakwalifikowano
29. Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009 zakwalifikowano
30. Mikołaj Sołtyk D' ARTAGNAN URSYNÓW 29.12.2010 zakwalifikowano
31. Jakub Czernecki D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.07.2010 zakwalifikowano
32. Paweł Knaflewski AZS AWF WARSZAWA 01.07.2010 zakwalifikowano
33. Borys Ziembicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.10.2010 zakwalifikowano
34. Karol Ciempa UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009 zakwalifikowano
35. Nikodem Wojciechowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010 zakwalifikowano
36. Stanisław Dondajewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.05.2009 zakwalifikowano
37. Damian Dadej AZS AWF POZNAŃ 17.07.2010 zakwalifikowano
38. Tadeusz Ciesielski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.01.2010 zakwalifikowano
39. Siemowit Menzel UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 27.10.2010 zakwalifikowano
40. Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010 zakwalifikowano
41. Wiktor Wojtas UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.10.2010 zakwalifikowano
42. Piotr Zin D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.08.2010 zakwalifikowano
43. Henryk Siwiński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.10.2010 zakwalifikowano
44. Aleksander MICHALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 29.10.2009 zakwalifikowano
45. Daniel Małyszek UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 09.04.2010 zakwalifikowano
46. Bartosz JEŻEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.05.2010 zakwalifikowano
47. Kacper Mroziński AZS AWF POZNAŃ 08.01.2010 zakwalifikowano
48. Tomasz Karasiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.03.2010 zakwalifikowano
49. Igor Wierzbicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.01.2010 zakwalifikowano
49. Patryk Olszewski D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.12.2010 zakwalifikowano
51. Rafał Wnuk D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2010 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
2. Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
3. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
3. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
5. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
6. Igor Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
7. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
8. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
9. Filip Wróblewski AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009
10. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009
11. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
12. Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
13. Julian Pizło AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009
14. Diego Urbański AZS AWF POZNAŃ 08.09.2009
15. Tymon Gałęziewski AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010
16. ROBERT SAMMLER AZS AWF POZNAŃ 29.03.2010
17. Kamil Maćkała D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009
18. Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
19. Marcin Kozłowski AZS AWF WARSZAWA 01.10.2009
20. Bruno Potocki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010
21. Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
22. Nikodem Kostrowski IKS LESZNO 23.06.2009
23. Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
24. Jan Witkowski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.06.2010
25. Piotr Opach D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009
26. Michał Grobelny IKS LESZNO 02.03.2010
27. Wojciech LEWANDOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.08.2010
28. Borys Ziembicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.10.2010
29. Karol Ciempa UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009
30. Nikodem Wojciechowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010
31. Stanisław Dondajewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.05.2009
32. Tadeusz Ciesielski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.01.2010
33. Damian GIEC AZS AWF POZNAŃ 18.03.2010
34. Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
35. Mikołaj Sołtyk D' ARTAGNAN URSYNÓW 29.12.2010
36. Jakub Czernecki D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.07.2010
37. Paweł Knaflewski AZS AWF WARSZAWA 01.07.2010
38. Damian Dadej AZS AWF POZNAŃ 17.07.2010
39. Siemowit Menzel UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 27.10.2010
40. Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010
41. Wiktor Wojtas UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.10.2010
42. Piotr Zin D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.08.2010
43. Henryk Siwiński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.10.2010
44. Aleksander MICHALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 29.10.2009
45. Daniel Małyszek UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 09.04.2010
46. Bartosz JEŻEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.05.2010
47. Kacper Mroziński AZS AWF POZNAŃ 08.01.2010
48. Tomasz Karasiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.03.2010
49. Igor Wierzbicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.01.2010
49. Patryk Olszewski D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.12.2010
51. Rafał Wnuk D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2010

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy