Turniej

Nazwa: III Puchar Polski Seniorów we florecie mężczyzn - Poznań 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.03.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ANDRZEJEWSKI Adam 48 IKS LESZNO 31.10.2005
2. BARTOSZEK Tomasz 62 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
3. BAUER Cendric 74 AUSTRIA
4. Bem Maciej 7 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
5. Biedrzycki Mateusz 34 AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
6. BIEŃKOWSKI Aleksander 59 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
7. Borowiec Piotr 21 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
8. BRICENO Janderson 15 WROCŁAWIANIE 06.03.1995
9. Cendrowski Marceli 52 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.11.2007
10. CIEPŁY Oliwier 36 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
11. Dołżycki Jakub 13 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
12. Dorynek Michał 61 AZS AWF WARSZAWA 05.08.1998
13. Fedorowicz Karol 46 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
14. Fedorów Antoni 72 AZS AWF WARSZAWA 23.03.2009
15. FERNANDEZ Yerbinson 27 WROCŁAWIANIE 03.07.1994
16. Fogt Jakub 50 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
17. GACZYŃSKI Jan Jerzy 69 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
18. Gajc Jan 43 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
19. Ginda Piotr 26 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
20. GINTER Cezary 49 IKS LESZNO 22.01.2007
21. Głowiński Szymon 58 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
22. GOC Bartosz 20 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
23. Gonda Jakub 57 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
24. GORCZYCA Jakub 28 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
25. JAKUBOWSKI Adam 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
26. JURCZAK Mateusz 33 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
27. Jurczak Tomasz 54 AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005
28. JURGA Stanisław 47 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
29. Jurkiewicz Jan 3 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
30. KAŚKÓW Piotr 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
31. Korbas Adam 70 AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006
32. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub 40 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
33. Kotek Jakub 17 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
34. Kowalski Tymon 56 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
35. KOZAK Mateusz 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.06.1999
36. Kozłowski Marcin 64 AZS AWF WARSZAWA 01.10.2009
37. Kwiatkowski Mateusz 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
38. KWIATKOWSKI Karol 37 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
39. Lewandowski Franciszek 39 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
40. Matusewicz Kamil 29 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
41. Mosur Krzysztof 60 AZS AWF WARSZAWA 17.01.2009
42. MOŻEJKO Miłosz 38 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
43. Nawrocki Franciszek 67 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.10.2007
44. Nowak Jan 11 AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
45. PACHOLCZYK Szymon 12 AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
46. Parulski Jakub 51 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2006
47. PIOSIK Dawid 23 IKS LESZNO 16.12.2004
48. PISAREWICZ Szymon 41 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
49. Pizło Julian 66 AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009
50. Płaszczewski Mikołaj 24 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
51. PODRALSKI Adam 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
52. RADAJEWSKI Marcin 53 IKS LESZNO 18.06.2005
53. RAJSKI Leszek 5 WROCŁAWIANIE 25.11.1983
54. ROMERO Roger 14 WROCŁAWIANIE 28.06.1999
55. RZĄDKOWSKI Andrzej 1 WROCŁAWIANIE 04.03.1997
56. SACHARCZUK Bartosz 19 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
57. SIESS Michał 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
58. SŁOMIŃSKI Kacper 55 KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003
59. Smuda Jakub 35 AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
60. Sowa Piotr 45 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
61. Sowa Jan 68 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008
62. Stachowiak Piotr 65 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.10.2001
63. Strzelecki Alex 63 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12.12.1995
64. Szczypiński Kacper 32 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
65. SZUMIELEWICZ Paweł 22 WROCŁAWIANIE 26.08.1986
66. Tomeczek Kamil 25 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
67. WAŚCIŃSKI Tobiasz 31 AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
68. WAŚCIŃSKI Gracjan 44 IKS LESZNO 19.10.2006
69. WINKHOF Filip 18 IKS LESZNO 25.11.2005
70. Wiśnik Olaf 42 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
71. Wojtkowiak Adrian 4 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
72. Wróblewski Filip 73 AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009
73. Zakrzewski Jan 30 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
74. ŻOŁNOWSKI Mateusz 71 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE 04.03.1997 zakwalifikowano
1. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994 zakwalifikowano
3. RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE 25.11.1983 zakwalifikowano
4. Jurkiewicz Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000 zakwalifikowano
4. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003 zakwalifikowano
6. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005 zakwalifikowano
7. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
7. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002 zakwalifikowano
9. BRICENO Janderson WROCŁAWIANIE 06.03.1995 zakwalifikowano
10. KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.06.1999 zakwalifikowano
11. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003 zakwalifikowano
12. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
13. SZUMIELEWICZ Paweł WROCŁAWIANIE 26.08.1986 zakwalifikowano
14. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005 zakwalifikowano
15. Wojtkowiak Adrian AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
16. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999 zakwalifikowano
17. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
18. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004 zakwalifikowano
19. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004 zakwalifikowano
20. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
21. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004 zakwalifikowano
22. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
23. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004 zakwalifikowano
24. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 zakwalifikowano
25. Lewandowski Franciszek D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
26. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003 zakwalifikowano
27. BARTOSZEK Tomasz ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 zakwalifikowano
28. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
29. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
30. Biedrzycki Mateusz AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
31. Głowiński Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
32. GORCZYCA Jakub UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
33. ROMERO Roger WROCŁAWIANIE 28.06.1999 zakwalifikowano
34. Gonda Jakub AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
35. GINTER Cezary IKS LESZNO 22.01.2007 zakwalifikowano
36. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
37. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
38. FERNANDEZ Yerbinson WROCŁAWIANIE 03.07.1994 zakwalifikowano
38. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
40. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
41. Zakrzewski Jan AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 zakwalifikowano
41. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
43. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003 zakwalifikowano
44. Cendrowski Marceli WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.11.2007 zakwalifikowano
45. CIEPŁY Oliwier AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
46. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
47. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003 zakwalifikowano
48. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
49. Strzelecki Alex WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12.12.1995 zakwalifikowano
50. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005 zakwalifikowano
51. GACZYŃSKI Jan Jerzy TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
52. BAUER Cendric AUSTRIA zakwalifikowano
53. Korbas Adam AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006 zakwalifikowano
54. BIEŃKOWSKI Aleksander UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
55. Gajc Jan D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 wyeliminowano
56. Wróblewski Filip AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009 wyeliminowano
57. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 wyeliminowano
58. Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 wyeliminowano
59. SŁOMIŃSKI Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003 wyeliminowano
60. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 wyeliminowano
61. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 wyeliminowano
62. Parulski Jakub WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2006 wyeliminowano
63. Sowa Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008 wyeliminowano
64. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005 wyeliminowano
65. Dorynek Michał AZS AWF WARSZAWA 05.08.1998 wyeliminowano
66. ŻOŁNOWSKI Mateusz UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 wyeliminowano
67. Stachowiak Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.10.2001 wyeliminowano
68. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 wyeliminowano
69. Nawrocki Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.10.2007 wyeliminowano
70. Jurczak Tomasz AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005 wyeliminowano
71. Mosur Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 17.01.2009 wyeliminowano
71. Pizło Julian AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009 wyeliminowano
73. Fedorów Antoni AZS AWF WARSZAWA 23.03.2009 wyeliminowano
74. Kozłowski Marcin AZS AWF WARSZAWA 01.10.2009 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Jurkiewicz Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
2. RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE 25.11.1983
3. RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE 04.03.1997
3. KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.06.1999
5. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
6. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
7. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
8. Wojtkowiak Adrian AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
9. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
10. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
11. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
12. BRICENO Janderson WROCŁAWIANIE 06.03.1995
13. SZUMIELEWICZ Paweł WROCŁAWIANIE 26.08.1986
14. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
15. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
16. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
17. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
18. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
19. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
20. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004
21. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
22. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
23. GORCZYCA Jakub UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
24. Gonda Jakub AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
25. GINTER Cezary IKS LESZNO 22.01.2007
26. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005
27. FERNANDEZ Yerbinson WROCŁAWIANIE 03.07.1994
28. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
29. Zakrzewski Jan AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
29. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
31. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
32. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005
33. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
34. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
35. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
36. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
37. Lewandowski Franciszek D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
38. BARTOSZEK Tomasz ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
39. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
40. Biedrzycki Mateusz AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
41. Głowiński Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
42. ROMERO Roger WROCŁAWIANIE 28.06.1999
43. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
44. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
45. Cendrowski Marceli WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.11.2007
46. CIEPŁY Oliwier AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
47. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006
48. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
49. Strzelecki Alex WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12.12.1995
50. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
51. GACZYŃSKI Jan Jerzy TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
52. BAUER Cendric AUSTRIA
53. Korbas Adam AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006
54. BIEŃKOWSKI Aleksander UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
55. Gajc Jan D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
56. Wróblewski Filip AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009
57. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
58. Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
59. SŁOMIŃSKI Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003
60. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
61. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
62. Parulski Jakub WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2006
63. Sowa Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008
64. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005
65. Dorynek Michał AZS AWF WARSZAWA 05.08.1998
66. ŻOŁNOWSKI Mateusz UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
67. Stachowiak Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.10.2001
68. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
69. Nawrocki Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.10.2007
70. Jurczak Tomasz AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005
71. Pizło Julian AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009
71. Mosur Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 17.01.2009
73. Fedorów Antoni AZS AWF WARSZAWA 23.03.2009
74. Kozłowski Marcin AZS AWF WARSZAWA 01.10.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content