Lista klasyfikacyjna

ŻURAWSKA Karolina

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

WIECZOREK Aleksandra

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

LACHMAN Antonina

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Świata juniorów we florecie kobiet - Timisoara 2021/2022
2. II Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
3. III Puchar Polski Juniorów we floretach 2021/2022
4. Mistrzostwa Polski Juniorów we floretach 2021/2022
5. Mistrzostwa Polski seniorów we floretach 2021/2022
6. Mistrzostwa Europy juniorów - Nowy Sad 2021/2022
7. Puchar Świata juniorów we florecie kobiet - Zagrzeb 2021/2022
8. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Poznań 2021/2022
9. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Belgrad 2021/2022
10. Mistrzostwa Świata juniorów - Dubaj 2021/2022
11. II Puchar Polski Juniorów we floretach 2021/2022
12. I Puchar Polski Juniorów we floretach 2021/2022
13. IV Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
14. I Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
15. III Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
16. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Tauberbischofsheim 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
1. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 296 Pkt: 60
M: 3
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 45
M: 1
Pkt: 45
M: 2
Pkt: 45
M: 8
Pkt: 35
M: 16
Pkt: 13
M: 27
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 87







2. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 241 Pkt: 13
M: 22
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 35
M: 2



Pkt: 13
M: 24
Pkt: 0
M: 117
Pkt: 0
M: 136
Pkt: 60
M: 7
Pkt: 45
M: 1
Pkt: 35
M: 2




3. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 200 Pkt: 13
M: 21

Pkt: 32
M: 3


Pkt: 35
M: 11
Pkt: 0
M: 112
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 113

Pkt: 35
M: 2
Pkt: 45
M: 1
Pkt: 40
M: 6



4. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 148 Pkt: 6
M: 34


Pkt: 55
M: 1
Pkt: 30
M: 13
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 91
Pkt: 0
M: 92

Pkt: 32
M: 3


Pkt: 25
M: 13


5. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 148 Pkt: 6
M: 39



Pkt: 45
M: 5

Pkt: 0
M: 95
Pkt: 0
M: 92



Pkt: 32
M: 3
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 25
M: 16


6. Oklińska Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 118 Pkt: 6
M: 52


Pkt: 35
M: 3
Pkt: 30
M: 11

Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 121



Pkt: 22
M: 7

Pkt: 25
M: 14


7. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 102 Pkt: 13
M: 18

Pkt: 32
M: 3



Pkt: 0
M: 89
Pkt: 0
M: 157


Pkt: 22
M: 7
Pkt: 22
M: 6

Pkt: 13
M: 23


8. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 100 Pkt: 0
M: 122


Pkt: 18
M: 11


Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 129



Pkt: 32
M: 3
Pkt: 25
M: 13

Pkt: 25
M: 16
Pkt: 0
M: 94
9. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 85
Pkt: 25
M: 15

Pkt: 18
M: 9
Pkt: 17
M: 18

Pkt: 0
M: 109
Pkt: 0
M: 151




Pkt: 25
M: 11



10. WOJTAS Hanna 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 82 Pkt: 0
M: 87

Pkt: 22
M: 5
Pkt: 18
M: 14
Pkt: 17
M: 28

Pkt: 0
M: 73





Pkt: 25
M: 16



11. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 74 Pkt: 0
M: 69
Pkt: 25
M: 16




Pkt: 0
M: 118
Pkt: 0
M: 162


Pkt: 22
M: 5
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 13
M: 19


12. KUŚ Natasza 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 72 Pkt: 6
M: 49

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 25
M: 8


Pkt: 0
M: 87




Pkt: 14
M: 14


Pkt: 13
M: 18

13. NOWAKOWSKA Aleksandra 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 68



Pkt: 8
M: 33


Pkt: 0
M: 171



Pkt: 22
M: 8
Pkt: 13
M: 30

Pkt: 25
M: 13

14. Nowakowska Aleksandra 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 67
Pkt: 13
M: 27
Pkt: 22
M: 8
Pkt: 18
M: 15






Pkt: 14
M: 11





15. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 64
Pkt: 13
M: 20

Pkt: 25
M: 7



Pkt: 0
M: 153




Pkt: 13
M: 28
Pkt: 13
M: 22


16. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 63

Pkt: 14
M: 16







Pkt: 22
M: 8
Pkt: 14
M: 15

Pkt: 13
M: 21


17. JAKUBOWSKA Marta 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 62
Pkt: 13
M: 19

Pkt: 18
M: 12
Pkt: 17
M: 24





Pkt: 14
M: 16





18. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 61


Pkt: 25
M: 6
Pkt: 17
M: 20







Pkt: 13
M: 20

Pkt: 6
M: 40

19. SZCZECHOWSKA Laura 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 61

Pkt: 22
M: 7
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 17
M: 31





Pkt: 14
M: 9





20. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 58
Pkt: 13
M: 25

Pkt: 18
M: 13






Pkt: 14
M: 13

Pkt: 13
M: 32



21. OLSZÓWKA Jagoda 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 54


Pkt: 18
M: 10
Pkt: 17
M: 32





Pkt: 6
M: 23


Pkt: 13
M: 31


22. Bartol Antonina 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 51


Pkt: 8
M: 25
Pkt: 17
M: 23







Pkt: 13
M: 29

Pkt: 13
M: 31

23. Płaza Małgorzata 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 51
Pkt: 13
M: 32

Pkt: 8
M: 30
Pkt: 17
M: 27







Pkt: 13
M: 24



24. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 48


Pkt: 8
M: 22







Pkt: 14
M: 11
Pkt: 13
M: 22
Pkt: 13
M: 17


25. JASZCZOŁT Nadia 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 44

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 16






Pkt: 6
M: 20
Pkt: 6
M: 21




26. GRACZYK Julia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 43


Pkt: 8
M: 27
Pkt: 8
M: 45





Pkt: 14
M: 10



Pkt: 13
M: 30

27. WIERZCHOWSKA Adrianna 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 43
Pkt: 13
M: 30
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 47











28. Ziemak Emilia 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 40
Pkt: 6
M: 44


Pkt: 8
M: 38







Pkt: 13
M: 27

Pkt: 13
M: 32

29. WOJEWÓDZKA Zuzanna 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 34
Pkt: 6
M: 39

Pkt: 8
M: 28







Pkt: 14
M: 13


Pkt: 6
M: 36

30. BINKO Aleksandra 2006 IKS LESZNO 34 Pkt: 0
M: 116
Pkt: 6
M: 37


Pkt: 8
M: 35

Pkt: 0
M: 127



Pkt: 6
M: 22
Pkt: 14
M: 16




31. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 33

Pkt: 6
M: 28
Pkt: 8
M: 26







Pkt: 6
M: 19

Pkt: 13
M: 28


32. SZEFERA Emilia 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26

Pkt: 6
M: 23
Pkt: 8
M: 32






Pkt: 6
M: 29
Pkt: 6
M: 32




33. KAPAŁA Emilia 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26
Pkt: 6
M: 42
Pkt: 6
M: 27

Pkt: 8
M: 41






Pkt: 6
M: 30




34. Kulpaczyńska Oliwia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 24
Pkt: 6
M: 46
Pkt: 14
M: 11







Pkt: 2
M: 42
Pkt: 2
M: 45




35. Telatyńska Bianka 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 23

Pkt: 2
M: 36







Pkt: 2
M: 43
Pkt: 6
M: 29

Pkt: 13
M: 29


36. Płaza Zofia 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 23

Pkt: 6
M: 24
Pkt: 3
M: 44
Pkt: 8
M: 42






Pkt: 6
M: 17




37. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22
Pkt: 6
M: 39
Pkt: 6
M: 25
Pkt: 8
M: 24







Pkt: 2
M: 34




38. Turbo Sonia 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 21









Pkt: 6
M: 30
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 13
M: 32


39. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 48











40. MIĘTKA Gabriela 2004 KS POLONIA 1912 LESZNO 17
Pkt: 6
M: 49

Pkt: 3
M: 45






Pkt: 6
M: 23
Pkt: 2
M: 46




41. BYZEWSKA Alicja 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17
Pkt: 6
M: 38
Pkt: 6
M: 26
Pkt: 3
M: 37






Pkt: 2
M: 37





42. DOROSZKIEWICZ Wiktoria 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15


Pkt: 3
M: 46






Pkt: 6
M: 26
Pkt: 6
M: 23




43. Rubasova Ema 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 14

Pkt: 14
M: 14













44. BESSMAN Gabriela 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14

Pkt: 6
M: 28

Pkt: 8
M: 45











45. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13












Pkt: 13
M: 30


46. Komarnicka Lena 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 12

Pkt: 2
M: 41
Pkt: 8
M: 31







Pkt: 2
M: 41




47. Góralczyk Zuzanna 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 12

Pkt: 6
M: 21







Pkt: 6
M: 27





48. KOWALSKA OLIWIA 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12









Pkt: 6
M: 28
Pkt: 6
M: 22




49. SKOCZYLAS Weronika 2006 AZS AWF WARSZAWA 12

Pkt: 6
M: 31









Pkt: 6
M: 34



50. Nelza Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 11


Pkt: 3
M: 39






Pkt: 6
M: 21
Pkt: 2
M: 44




51. WYTYK Dominika 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 11


Pkt: 3
M: 42






Pkt: 2
M: 36
Pkt: 6
M: 24




52. Włosińska Oliwia 2007 AZS AWF WARSZAWA 10
Pkt: 6
M: 51
Pkt: 2
M: 40







Pkt: 2
M: 45





53. Ścieszyńska Liliana 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 9
Pkt: 6
M: 45

Pkt: 3
M: 34












54. Wiśniewska Julia 2006 AZS AWF WARSZAWA 7

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 3
M: 41






Pkt: 2
M: 35





55. MIELCAREK Martyna 2007 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6










Pkt: 6
M: 18




56. Kręc Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 5


Pkt: 3
M: 40







Pkt: 2
M: 39




57. Wanaks Aurelia 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 5


Pkt: 3
M: 47






Pkt: 2
M: 44





58. Trzcińska Natalia 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 4









Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 42




59. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 3


Pkt: 3
M: 43












60. Urban Maja 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3


Pkt: 3
M: 48












61. GATZ Zuzanna 2006 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 2

Pkt: 2
M: 35













62. Sorbian Wiktoria 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2










Pkt: 2
M: 38




63. Dejczer Natasza 2002 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2










Pkt: 2
M: 40




64. FUDALA Karolina 2005 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2










Pkt: 2
M: 47




65. DOMAGAŁA MARIA 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 2










Pkt: 2
M: 48




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content