Lista klasyfikacyjna

RAJSKI Leszek

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE

RZĄDKOWSKI Andrzej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE

SIESS Michał

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Świata seniorów we florecie mężczyzn - Belgrad 2021/2022
2. II Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
3. IV Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
4. Mistrzostwa Polski seniorów we floretach 2021/2022
5. Puchar Świata seniorów we florecie mężczyzn - Płowdiw 2021/2022
6. Puchar Świata seniorów we florecie mężczyzn - Paryż 2021/2022
7. Mistrzostwa Europy seniorów - Antalya 2021/2022
8. Puchar Świata seniorów we florecie mężczyzn - Kair 2021/2022
9. III Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022
10. I Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. RAJSKI Leszek 1983 Klub Szermierczy Wrocławianie 300 Pkt: 90
M: 16
Pkt: 65
M: 1
Pkt: 65
M: 1
Pkt: 60
M: 3
Pkt: 10
M: 37
Pkt: 10
M: 46
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 89


2. RZĄDKOWSKI Andrzej 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 265 Pkt: 10
M: 44

Pkt: 55
M: 2
Pkt: 70
M: 2
Pkt: 10
M: 61
Pkt: 10
M: 42
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 55
M: 22


3. SIESS Michał 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 233 Pkt: 0
M: 97

Pkt: 40
M: 5

Pkt: 10
M: 57
Pkt: 10
M: 46
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 55
M: 21


4. Borowiec Piotr 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 151

Pkt: 53
M: 3
Pkt: 45
M: 7






5. Wojtkowiak Adrian 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 138 Pkt: 0
M: 65

Pkt: 25
M: 12
Pkt: 80
M: 1
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 10
M: 53
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 10
M: 54


6. KOZAK Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 138 Pkt: 0
M: 78


Pkt: 45
M: 6
Pkt: 0
M: 114
Pkt: 0
M: 155

Pkt: 0
M: 97


7. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 127 Pkt: 0
M: 114
Pkt: 55
M: 2

Pkt: 17
M: 24






8. Bem Maciej 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 125 Pkt: 0
M: 96
Pkt: 40
M: 5

Pkt: 45
M: 8
Pkt: 0
M: 107
Pkt: 0
M: 121




9. BRICENO Janderson 1995 Klub Szermierczy Wrocławianie 118

Pkt: 53
M: 3






Pkt: 25
M: 12
10. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 110
Pkt: 25
M: 12

Pkt: 60
M: 3






11. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 108
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 25
M: 15
Pkt: 30
M: 16
Pkt: 0
M: 143





12. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 105 Pkt: 0
M: 95
Pkt: 40
M: 7








13. Czartoryski Szymon 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 97 Pkt: 0
M: 132
Pkt: 40
M: 6

Pkt: 17
M: 21
Pkt: 0
M: 117
Pkt: 0
M: 128

Pkt: 0
M: 90


14. Jurkiewicz Jan 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 95 Pkt: 10
M: 38


Pkt: 30
M: 9
Pkt: 0
M: 97
Pkt: 0
M: 123

Pkt: 55
M: 32


15. TARASIEWICZ Maxime 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 95
Pkt: 25
M: 9
Pkt: 25
M: 9
Pkt: 45
M: 5






16. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 95
Pkt: 25
M: 10
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 30
M: 12






17. Zakrzewski Jan 2000 AZS AWF WARSZAWA 90 Pkt: 0
M: 110
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 25
M: 10

Pkt: 0
M: 151
Pkt: 0
M: 176




18. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 70

Pkt: 40
M: 7
Pkt: 17
M: 18






19. GOC Bartosz 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 68
Pkt: 13
M: 24

Pkt: 30
M: 10






20. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 68


Pkt: 30
M: 13






21. SZUMIELEWICZ Paweł 1986 Klub Szermierczy Wrocławianie 67
Pkt: 25
M: 14

Pkt: 17
M: 20






22. Szczypiński Kacper 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 66
Pkt: 13
M: 23
Pkt: 13
M: 19







23. Dołżycki Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 51 Pkt: 0
M: 178
Pkt: 13
M: 29
Pkt: 13
M: 24

Pkt: 0
M: 157





24. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 51
Pkt: 13
M: 19








25. Martyniak Patryk 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 49

Pkt: 13
M: 29
Pkt: 30
M: 15






26. MOŻEJKO Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 48
Pkt: 25
M: 15

Pkt: 17
M: 23






27. MLICKI Szymon 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 46
Pkt: 13
M: 22

Pkt: 8
M: 51






28. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 44
Pkt: 13
M: 25







Pkt: 6
M: 33
29. ROMERO Roger 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 44
Pkt: 6
M: 35
Pkt: 13
M: 21







30. SANCHEZ Derwuin 1998 Klub Szermierczy Wrocławianie 44
Pkt: 6
M: 53








31. PACHOLCZYK Szymon 2004 IKS LESZNO 43

Pkt: 13
M: 23
Pkt: 17
M: 25





Pkt: 13
M: 31
32. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 43

Pkt: 13
M: 20
Pkt: 17
M: 27





Pkt: 13
M: 25
33. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 43

Pkt: 13
M: 21
Pkt: 17
M: 29






34. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 43

Pkt: 13
M: 32
Pkt: 17
M: 32






35. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 42
Pkt: 6
M: 60

Pkt: 30
M: 11






36. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 39
Pkt: 13
M: 21
Pkt: 13
M: 25







37. FERNANDEZ Yerbinson 1994 Klub Szermierczy Wrocławianie 37
Pkt: 25
M: 16







Pkt: 6
M: 44
38. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 36
Pkt: 6
M: 54

Pkt: 17
M: 28






39. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 34


Pkt: 8
M: 46






40. KWIATKOWSKI Karol 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 34

Pkt: 13
M: 30
Pkt: 8
M: 57






41. BRZEZIŃSKI Jan 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 34
Pkt: 13
M: 31

Pkt: 8
M: 50






42. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 34


Pkt: 8
M: 34






43. Pawski Alan 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 32
Pkt: 13
M: 30








44. Surwiłło Jakub 1993 AZS AWF WARSZAWA 30


Pkt: 30
M: 14






45. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 30
Pkt: 13
M: 28

Pkt: 17
M: 31






46. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 29
Pkt: 6
M: 62

Pkt: 17
M: 19






47. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 29

Pkt: 6
M: 39
Pkt: 17
M: 22





Pkt: 6
M: 55
48. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 27

Pkt: 6
M: 57
Pkt: 8
M: 43






49. ŻMIJEWSKI Filip 1995 AZS AWF WARSZAWA 27
Pkt: 13
M: 27
Pkt: 6
M: 53
Pkt: 8
M: 54






50. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 27
Pkt: 13
M: 32

Pkt: 8
M: 47





Pkt: 6
M: 64
51. Rudnicki Mikołaj 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26
Pkt: 13
M: 17





Pkt: 0
M: 99


52. Krawczyński Melchior 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 25

Pkt: 25
M: 16







53. Berestek Jeremi 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 25
Pkt: 6
M: 44







Pkt: 6
M: 51
54. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 20
Pkt: 6
M: 37

Pkt: 8
M: 40






55. CIEPŁY Oliwier 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 20

Pkt: 6
M: 48
Pkt: 8
M: 44






56. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 20
Pkt: 6
M: 56

Pkt: 8
M: 48






57. CHTIOUI Michał 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 20
Pkt: 6
M: 38

Pkt: 8
M: 49





Pkt: 6
M: 57
58. Kozłowski Jakub 1991 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 20
Pkt: 6
M: 51

Pkt: 8
M: 53






59. GORCZYCA Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 20
Pkt: 6
M: 48

Pkt: 8
M: 55






60. Pyskło Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20
Pkt: 6
M: 59

Pkt: 8
M: 56





Pkt: 6
M: 63
61. MOŻEJKO Miłosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19
Pkt: 6
M: 61
Pkt: 13
M: 27






Pkt: 0
M: 65
62. Wiśnik Olaf 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 18
Pkt: 6
M: 34







Pkt: 6
M: 54
63. OSSENTOWSKI Mikołaj 2003 IKS LESZNO 18
Pkt: 6
M: 42







Pkt: 6
M: 60
64. Gajc Jan 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 14


Pkt: 8
M: 42





Pkt: 6
M: 45
65. Seyfried Kacper 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14

Pkt: 6
M: 56
Pkt: 8
M: 45






66. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 14
Pkt: 6
M: 43

Pkt: 8
M: 52






67. KOŚLICKI Michał 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 12
Pkt: 6
M: 40








68. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 12
Pkt: 6
M: 49
Pkt: 6
M: 35







69. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 6
M: 64







70. MAĆKOWIAK Kacper 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 12
Pkt: 6
M: 47








71. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12

Pkt: 6
M: 44






Pkt: 6
M: 53
72. Lewicki Tymon 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 12
Pkt: 6
M: 64







Pkt: 0
M: 75
73. Lewandowski Franciszek 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 12
Pkt: 6
M: 57







Pkt: 6
M: 62
74. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 12

Pkt: 6
M: 60







75. Lica Marcin 1996 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 8


Pkt: 8
M: 38





Pkt: 0
M: 71
76. Tomyślak Łukasz 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8


Pkt: 8
M: 39






77. Gajda Arkadiusz 2003 IKS LESZNO 8


Pkt: 8
M: 41





Pkt: 0
M: 73
78. Surowiak Teodor 2002 AZS AWF WARSZAWA 6
Pkt: 6
M: 41








79. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 6








Pkt: 6
M: 42
80. Pichłacz Szymon 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 6

Pkt: 6
M: 45







81. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 6

Pkt: 6
M: 47






Pkt: 0
M: 70
82. Głowiński Szymon 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 6

Pkt: 6
M: 52







83. Sieradzan Jakub 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6
Pkt: 6
M: 52







Pkt: 0
M: 68
84. Bilko Ilia 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 6

Pkt: 6
M: 53







85. Szymański Hubert 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6
Pkt: 6
M: 58








85. Kasprzyk Sławomir 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 6








Pkt: 6
M: 58
87. Samulski Jan 1999 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6








Pkt: 6
M: 59
87. Iżycki Filip 2000 AZS AWF WARSZAWA 6

Pkt: 6
M: 59







89. MIĘTKI Maciej 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 6

Pkt: 6
M: 62







90. Kowalski Tymon 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 6

Pkt: 6
M: 63







90. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6
Pkt: 6
M: 63








Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content