Turniej

Nazwa: Toruńska Katarzyna
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.09.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jegor NIEPOKULCZYCKI 23 D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.02.2007
2. Aleksander BIEŃKOWSKI 22 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
3. Jakub GORCZYCA 1 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
4. Filip KROCHMALSKI 56 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
5. Kajetan KAROŃSKI 47 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.09.2007
6. Hubert GÓRNY 44 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2007
7. Maksymilian MOCEK 56 IKS LESZNO 30.07.2009
8. Jakub Kędziora 43 IKS LESZNO 31.05.2008
9. Adam KRUSZONA 2 WROCŁAWIANIE. 11.04.2007
10. Jan Chojnacki 24 MKS Świt 25.09.2007
11. Adam GRUPIŃSKI 56 AZS AWF POZNAŃ 09.12.2007
12. Daniel TURBO 21 MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
13. Patrick DORN 56 UKS ATENA GDAŃSK 21.07.2009
14. Filip ROSIAK 45 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.01.2007
15. Tomasz MACIEJEWSKI 56 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
16. Feliks Wiśnik 25 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
17. Maciej Mazur 20 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
18. Bartosz KOBIERSKI 46 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2007
19. Marceli Cendrowski 3 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
20. Wojciech Pieścikowski 56 MKS KUSY SZCZECIN 24.05.2010
21. Michał DRĄŻKIEWICZ 42 UKS ATENA GDAŃSK 08.05.2008
22. Tomasz BARTOSZEK 41 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
23. Aleksander BĄK 56 UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
24. Maksymilian Chojnacki 56 MKS Świt 02.03.2009
25. Cezary GINTER 4 IKS LESZNO 22.01.2007
26. Mateusz ŻOŁNOWSKI 19 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
27. Franciszek Nawrocki 26 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
28. Grzegorz Marczyk 48 WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
29. Maksymilian LEŚNIEWSKI 56 UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
30. Marceli RUSIN 56 AZS AWF WARSZAWA 06.05.2007
31. Igor MAKSYMOWICZ 49 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
32. Filip CYGNAR 18 UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
33. Jakub Narolewski 27 MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
34. Aleksander JANCZAK 5 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007
35. Patryk Sawicki 40 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
36. Szczepan DURAJ 17 UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
37. Cyprian GULIŃSKI 28 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
38. Eryk Woźniak 39 AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
39. Krzysztof Zygmunt 56 UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
40. Antoni LUDWICZAK 50 01.01.2008
41. Jan Sowa 6 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
42. Adrian Drzewski 56 AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
43. Konstanty ZIELIŃSKI 37 UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
44. Ludomir Długokęcki 7 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
45. Bartosz ŻOK 51 POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
46. Konrad GÓRNY 56 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2009
47. Szymon Głowiński 15 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
48. Jan Gajc 29 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
49. Hubert KOWALEWSKI 56 UKS ATENA GDAŃSK 17.02.2009
50. Adam Szuflita 16 UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
51. Alex Kardyś 8 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
52. Piotr SZYMCZAK 56 MKS KUSY SZCZECIN 22.07.2010
53. TYMON SUSKO 56 UKS ATENA GDAŃSK 05.08.2008
54. Maksymilian Markowski 38 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.09.2007
55. Olgierd Borkowski 51 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
56. Jakub PAZOŁA 30 IKS LESZNO 21.07.2007
57. Nikodem NOWAK 56 UKS ATENA GDAŃSK 28.10.2008
58. Antoni Fedorów 53 MKS Świt 23.03.2009
59. Filip HRYNIEWIECKI 9 WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
60. Franciszek Lewandowski 32 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
61. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI 14 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
62. Bartosz Torzyński 56 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
63. Marcel BUJAS 35 BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007
64. Franciszek Pokorski 54 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
65. Ignacy Kusiak 56 MKS KUSY SZCZECIN 31.08.2010
66. Stanisław LAKS 33 BUDOWLANI TORUŃ 08.06.2007
67. Patryk Drzewski 36 AZS AWF WARSZAWA 05.03.2008
68. Jan WYSZYŃSKI 13 UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
69. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 10 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
70. Mikołaj FIRLEJ 31 UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007
71. Tadeusz Chojnacki 34 MKS Świt 25.09.2007
72. Franciszek OLSZEWSKI 11 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007
73. Eryk Nieszczerzewski 55 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008
74. Franciszek Śliż 12 IKS LESZNO 24.07.2007
75. Szymon GŁUSZAK 56 UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007 zakwalifikowano
1. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 zakwalifikowano
3. Adam KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 11.04.2007 zakwalifikowano
4. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
5. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008 zakwalifikowano
6. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008 zakwalifikowano
7. Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008 zakwalifikowano
8. Franciszek OLSZEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007 zakwalifikowano
9. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
10. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007 zakwalifikowano
11. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 zakwalifikowano
12. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
13. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007 zakwalifikowano
13. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 zakwalifikowano
15. Adam Szuflita UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007 zakwalifikowano
16. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 zakwalifikowano
17. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
18. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
19. Mikołaj FIRLEJ UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007 zakwalifikowano
20. Daniel TURBO MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007 zakwalifikowano
21. Jakub PAZOŁA IKS LESZNO 21.07.2007 zakwalifikowano
21. Aleksander JANCZAK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007 zakwalifikowano
23. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
24. Jan Chojnacki MKS Świt 25.09.2007 zakwalifikowano
25. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 zakwalifikowano
26. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 zakwalifikowano
27. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
27. Antoni LUDWICZAK 01.01.2008 zakwalifikowano
29. Filip ROSIAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.01.2007 zakwalifikowano
30. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008 zakwalifikowano
31. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009 zakwalifikowano
32. Patryk Drzewski AZS AWF WARSZAWA 05.03.2008 zakwalifikowano
33. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008 zakwalifikowano
34. Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009 zakwalifikowano
35. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
36. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 zakwalifikowano
37. Jegor NIEPOKULCZYCKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.02.2007 zakwalifikowano
38. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
39. Hubert GÓRNY UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2007 zakwalifikowano
40. Bartosz KOBIERSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2007 zakwalifikowano
41. Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007 zakwalifikowano
41. Marcel BUJAS BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007 zakwalifikowano
43. Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008 zakwalifikowano
44. Tadeusz Chojnacki MKS Świt 25.09.2007 zakwalifikowano
45. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 zakwalifikowano
46. Maksymilian Markowski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.09.2007 zakwalifikowano
47. Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009 zakwalifikowano
48. Adam GRUPIŃSKI AZS AWF POZNAŃ 09.12.2007 zakwalifikowano
49. Michał DRĄŻKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 08.05.2008 zakwalifikowano
50. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009 zakwalifikowano
51. Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008 zakwalifikowano
52. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009 zakwalifikowano
53. Konrad GÓRNY UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2009 zakwalifikowano
54. TYMON SUSKO UKS ATENA GDAŃSK 05.08.2008 zakwalifikowano
55. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 zakwalifikowano
56. Eryk Nieszczerzewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008 zakwalifikowano
57. Stanisław LAKS BUDOWLANI TORUŃ 08.06.2007 zakwalifikowano
57. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007 zakwalifikowano
59. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 zakwalifikowano
60. Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008 zakwalifikowano
61. Marceli RUSIN AZS AWF WARSZAWA 06.05.2007 zakwalifikowano
62. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008 zakwalifikowano
63. Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008 zakwalifikowano
64. Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009 zakwalifikowano
65. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008 zakwalifikowano
66. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 zakwalifikowano
66. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009 zakwalifikowano
68. Patrick DORN UKS ATENA GDAŃSK 21.07.2009 zakwalifikowano
69. Wojciech Pieścikowski MKS KUSY SZCZECIN 24.05.2010 zakwalifikowano
70. Ignacy Kusiak MKS KUSY SZCZECIN 31.08.2010 zakwalifikowano
71. Hubert KOWALEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.02.2009 zakwalifikowano
72. Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008 zakwalifikowano
73. Piotr SZYMCZAK MKS KUSY SZCZECIN 22.07.2010 zakwalifikowano
74. Nikodem NOWAK UKS ATENA GDAŃSK 28.10.2008 zakwalifikowano
74. Kajetan KAROŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.09.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
2. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
3. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
3. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
5. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
6. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
7. Aleksander JANCZAK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007
8. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
9. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
10. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
11. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
12. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
12. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
14. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
15. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
16. Patryk Drzewski AZS AWF WARSZAWA 05.03.2008
17. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
18. Adam KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 11.04.2007
19. Franciszek OLSZEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007
20. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
21. Adam Szuflita UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
22. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
23. Mikołaj FIRLEJ UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007
24. Daniel TURBO MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
25. Jakub PAZOŁA IKS LESZNO 21.07.2007
26. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
27. Jan Chojnacki MKS Świt 25.09.2007
28. Antoni LUDWICZAK 01.01.2008
29. Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009
30. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
31. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
32. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007
33. Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
34. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
35. Filip ROSIAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.01.2007
36. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
37. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
38. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
39. Jegor NIEPOKULCZYCKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.02.2007
40. Hubert GÓRNY UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2007
41. Bartosz KOBIERSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2007
42. Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
42. Marcel BUJAS BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007
44. Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
45. Tadeusz Chojnacki MKS Świt 25.09.2007
46. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
47. Maksymilian Markowski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.09.2007
48. Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
49. Adam GRUPIŃSKI AZS AWF POZNAŃ 09.12.2007
50. Michał DRĄŻKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 08.05.2008
51. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009
52. Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
53. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
54. Konrad GÓRNY UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2009
55. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
56. Eryk Nieszczerzewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008
57. Stanisław LAKS BUDOWLANI TORUŃ 08.06.2007
58. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
59. Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
60. Marceli RUSIN AZS AWF WARSZAWA 06.05.2007
61. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
62. Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
63. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
64. Kajetan KAROŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.09.2007
65. TYMON SUSKO UKS ATENA GDAŃSK 05.08.2008
66. Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009
67. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
67. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
69. Patrick DORN UKS ATENA GDAŃSK 21.07.2009
70. Wojciech Pieścikowski MKS KUSY SZCZECIN 24.05.2010
71. Ignacy Kusiak MKS KUSY SZCZECIN 31.08.2010
72. Hubert KOWALEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.02.2009
73. Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008
74. Piotr SZYMCZAK MKS KUSY SZCZECIN 22.07.2010
75. Nikodem NOWAK UKS ATENA GDAŃSK 28.10.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy