Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.06.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jegor NIEPOKULCZYCKI 22 D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.02.2007
2. Cyprian GULIŃSKI 37 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
3. Finn KEEN 29 01.01.2007
4. Jakub GORCZYCA 1 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
5. Sviridenkovs VLADISLAVS 63 01.01.2008
6. Bartosz KOBIERSKI 59 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2007
7. Jan Chojnacki 26 MKS Świt 25.09.2007
8. Sambor ZIELIŃSKI 64 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.11.2007
9. Grajir AMBARCUMJAN 35 01.01.2007
10. HLIB MUKHOPAD 20 25.09.2008
11. Aleksander BIEŃKOWSKI 53 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
12. Tomasz BARTOSZEK 25 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
13. Adam KRUSZONA 12 WROCŁAWIANIE. 11.04.2007
14. Marceli Cendrowski 6 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
15. Jakub Narolewski 15 MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
16. Zakariya ANANE 31 28.09.2007
17. Maciej Mazur 19 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
18. Wiktor Rut 7 UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007
19. IHOR CHEREDNICHENKO 10 25.09.2007
20. Jakub PAZOŁA 40 IKS LESZNO 21.07.2007
21. Graudi?š GUSTAVS 61 01.01.2008
22. Franciszek Nawrocki 28 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
23. Cezary GINTER 2 IKS LESZNO 22.01.2007
24. ARTEM KACHNYI 23 01.01.2007
25. MARCUS GRELA 33 06.08.2008
26. Filip CYGNAR 39 UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
27. Ludomir Długokęcki 5 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
28. Marcel BUJAS 20 BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007
29. Arda Bar?ż DEMIRCAN 36 09.06.2008
30. Martins GAINUTDINOVS. 57 01.01.2008
31. Antoni Ludwiczak 64 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 07.03.2008
32. Filip ROSIAK 74 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.01.2007
33. Aleksander JANCZAK 11 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007
34. Franciszek Lewandowski 42 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
35. Szczepan DURAJ 32 UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
36. Karls DAPKUNS 33 01.01.2008
37. HLIB TKACHENKO 24 01.01.2008
38. Lubomir Woropay-Hordziejewicz 42 MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
39. Patryk Drzewski 54 AZS AWF WARSZAWA 05.03.2008
40. Andrej KOPRDA 22 22.04.2007
41. Jakub Kędziora 67 IKS LESZNO 31.05.2008
42. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI 8 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
43. Maksymilian LEŚNIEWSKI 3 UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
44. Tadeusz Chojnacki 16 MKS Świt 25.09.2007
45. NIKITA PONOMARENKO 47 01.01.2007
46. Jan Sowa 14 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
47. Franciszek Śliż 44 IKS LESZNO 24.07.2007
48. Richard PLASUNOV 18 01.01.2008
49. Eryk Nieszczerzewski 38 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008
50. Eryk Woźniak 58 AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
51. DANYLO BRYHINSKYI 52 19.11.2007
52. Konstanty ZIELIŃSKI 66 UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
53. Alex Kardyś 13 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
54. Stanisław LAKS 41 BUDOWLANI TORUŃ 08.06.2007
55. Szymon Głowiński 54 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
56. JULIAN PAWEŁ WILIŃSKI 30 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008
57. Markuss ZDORS 9 01.01.2007
58. Filip HRYNIEWIECKI 27 WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
59. Maksymilian Markowski 62 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.09.2007
60. Miłosz ZIELIŃSKI 50 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.11.2007
61. Franciszek OLSZEWSKI 17 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007
62. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 4 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
63. ROMAN PAPISHEV 46 01.01.2008
64. Reinards BONDAREVSKIS 68 01.01.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
2. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007 zakwalifikowano
3. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007 zakwalifikowano
4. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
5. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
6. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007 zakwalifikowano
7. Wiktor Rut UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007 zakwalifikowano
8. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 zakwalifikowano
9. Markuss ZDORS 01.01.2007 zakwalifikowano
10. IHOR CHEREDNICHENKO 25.09.2007 zakwalifikowano
11. Aleksander JANCZAK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007 zakwalifikowano
12. Adam KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 11.04.2007 zakwalifikowano
13. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 zakwalifikowano
14. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008 zakwalifikowano
15. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 zakwalifikowano
16. Tadeusz Chojnacki MKS Świt 25.09.2007 zakwalifikowano
17. Franciszek OLSZEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007 zakwalifikowano
18. Richard PLASUNOV 01.01.2008 zakwalifikowano
19. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008 zakwalifikowano
20. Marcel BUJAS BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007 zakwalifikowano
20. HLIB MUKHOPAD 25.09.2008 zakwalifikowano
22. Andrej KOPRDA 22.04.2007 zakwalifikowano
23. ARTEM KACHNYI 01.01.2007 zakwalifikowano
24. HLIB TKACHENKO 01.01.2008 zakwalifikowano
25. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 zakwalifikowano
26. Jan Chojnacki MKS Świt 25.09.2007 zakwalifikowano
27. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 zakwalifikowano
28. Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007 zakwalifikowano
29. Finn KEEN 01.01.2007 zakwalifikowano
30. JULIAN PAWEŁ WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008 zakwalifikowano
31. Zakariya ANANE 28.09.2007 zakwalifikowano
32. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008 zakwalifikowano
33. MARCUS GRELA 06.08.2008 zakwalifikowano
33. Karls DAPKUNS 01.01.2008 zakwalifikowano
35. Grajir AMBARCUMJAN 01.01.2007 zakwalifikowano
36. Arda Bar?ż DEMIRCAN 09.06.2008 zakwalifikowano
37. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 zakwalifikowano
38. Eryk Nieszczerzewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008 zakwalifikowano
39. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008 zakwalifikowano
40. Jakub PAZOŁA IKS LESZNO 21.07.2007 zakwalifikowano
41. Stanisław LAKS BUDOWLANI TORUŃ 08.06.2007 zakwalifikowano
42. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008 zakwalifikowano
42. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
44. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007 zakwalifikowano
46. ROMAN PAPISHEV 01.01.2008 zakwalifikowano
47. NIKITA PONOMARENKO 01.01.2007 zakwalifikowano
50. Miłosz ZIELIŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.11.2007 zakwalifikowano
52. DANYLO BRYHINSKYI 19.11.2007 zakwalifikowano
53. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
54. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
54. Patryk Drzewski AZS AWF WARSZAWA 05.03.2008 zakwalifikowano
57. Martins GAINUTDINOVS. 01.01.2008 zakwalifikowano
58. Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008 zakwalifikowano
59. Bartosz KOBIERSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2007 zakwalifikowano
61. Graudi?š GUSTAVS 01.01.2008 zakwalifikowano
62. Maksymilian Markowski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.09.2007 zakwalifikowano
63. Sviridenkovs VLADISLAVS 01.01.2008 zakwalifikowano
64. Antoni Ludwiczak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 07.03.2008 zakwalifikowano
64. Sambor ZIELIŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.11.2007 zakwalifikowano
66. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008 zakwalifikowano
67. Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008 zakwalifikowano
68. Reinards BONDAREVSKIS 01.01.2008 zakwalifikowano
74. Filip ROSIAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.01.2007 zakwalifikowano
- Jegor NIEPOKULCZYCKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.02.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Jegor NIEPOKULCZYCKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.02.2007
1. Zakariya ANANE 28.09.2007
2. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
3. ARTEM KACHNYI 01.01.2007
3. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
5. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
6. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
7. Aleksander JANCZAK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007
8. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
9. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
10. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
11. Franciszek OLSZEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007
12. Karls DAPKUNS 01.01.2008
13. Markuss ZDORS 01.01.2007
14. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
15. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
16. HLIB TKACHENKO 01.01.2008
17. Adam KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 11.04.2007
18. IHOR CHEREDNICHENKO 25.09.2007
19. Richard PLASUNOV 01.01.2008
20. HLIB MUKHOPAD 25.09.2008
21. Grajir AMBARCUMJAN 01.01.2007
22. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
23. Finn KEEN 01.01.2007
24. MARCUS GRELA 06.08.2008
25. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
26. Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
27. Arda Bar?ż DEMIRCAN 09.06.2008
28. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
28. ROMAN PAPISHEV 01.01.2008
30. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
31. NIKITA PONOMARENKO 01.01.2007
32. Stanisław LAKS BUDOWLANI TORUŃ 08.06.2007
33. Wiktor Rut UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007
34. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
35. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
36. Marcel BUJAS BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007
37. Andrej KOPRDA 22.04.2007
38. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
39. Reinards BONDAREVSKIS 01.01.2008
40. JULIAN PAWEŁ WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008
41. Graudi?š GUSTAVS 01.01.2008
42. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007
43. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
44. Antoni Ludwiczak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 07.03.2008
45. Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
46. Tadeusz Chojnacki MKS Świt 25.09.2007
47. DANYLO BRYHINSKYI 19.11.2007
48. Jan Chojnacki MKS Świt 25.09.2007
49. Martins GAINUTDINOVS. 01.01.2008
50. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
51. Eryk Nieszczerzewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008
52. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
53. Miłosz ZIELIŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.11.2007
54. Patryk Drzewski AZS AWF WARSZAWA 05.03.2008
55. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
56. Jakub PAZOŁA IKS LESZNO 21.07.2007
57. Sviridenkovs VLADISLAVS 01.01.2008
58. Maksymilian Markowski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.09.2007
59. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
60. Sambor ZIELIŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.11.2007
61. Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008
63. Bartosz KOBIERSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2007
74. Filip ROSIAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.01.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy