Turniej

Nazwa: II Puchar Polski Juniorów Młodszych we florecie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antonina Banaś 66 MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010
2. Antonina Bartol 17 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
3. Michalina Bartol 39 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
4. Oliwia BERUS 54 IKS LESZNO 24.05.2009
5. Gabriela BESSMAN 28 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
6. Aleksandra BINKO 4 IKS LESZNO 20.06.2006
7. Emilia BOGACKA 75 POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
8. Alicja BYZEWSKA 16 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
9. Nadia Choszcz 50 UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
10. Olimpia CZAPRACKA 45 AZS AWF POZNAŃ 30.11.2007
11. Hanna Czarnecka 56 D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
12. Aleksandra Deneka 49 MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
13. Maria DOMAGAŁA 35 AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
14. Apolonia DOPIERAŁA 71 MKS KUSY SZCZECIN 21.01.2008
15. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 18 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
16. Julia DUDZIUK 33 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
17. Maria Fedorów 73 AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
18. Karolina FUDALA 32 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
19. Zuzanna GATZ 31 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
20. Natalia GAWENDA 43 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007
21. Zuzanna Góralczyk 23 AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
22. Julia GRACZYK 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
23. Marta JAKUBOWSKA 5 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
24. Nina Jaskólska 48 AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
25. Nadia JASZCZOŁT 14 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
26. Emilia KAPAŁA 22 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
27. Lena Komarnicka 37 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
28. Zofia Konieczka 47 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
29. Maja KOWALCZYK 67 AZS AWF WARSZAWA 26.04.2009
30. Jagoda Kowalewska 72 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
31. KINGA KOWALSKA 41 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
32. Maja KOZAK 55 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
33. Lena Królak 76 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009
34. Oliwia Kulpaczyńska 10 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
35. Natasza KUŚ 3 D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
36. Nina LEWANDOWSKA 62 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
37. Oliwia Lidzbarska 44 UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
38. Lena Łokaj 52 AZS AWF WARSZAWA 24.08.2008
39. Karolina MAKOWSKA 19 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008
40. Zofia Mikulicka 53 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
41. TERESA MOŚ 38 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
42. Dominika Nelza 26 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
43. Aleksandra Nowakowska 2 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
44. Marta Ozga 64 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
45. Amelia Ozór 65 MKS KUSY SZCZECIN 27.04.2010
46. Alicja PARTYKA 42 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
47. Olga PISAREWICZ 57 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010
48. Zofia Plutecka 60 WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
49. Małgorzata Płaza 11 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
50. Zofia Płaza 13 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
51. Hanna Posadzy 59 MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
52. Maja Sanecka 74 AZS AWF WARSZAWA 06.06.2009
53. Weronika SKOCZYLAS 8 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
54. Wiktoria Sorbian 12 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
55. Khrystyna STADNYSHYN 51 IKS LESZNO 12.03.2008
56. Laura SZCZECHOWSKA 6 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
57. Emilia SZEFERA 15 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
58. Alicja SZULTKA 58 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
59. Joanna Szymczyk 69 AZS AWF WARSZAWA 15.11.2010
60. Liliana Ścieszyńska 34 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
61. Bianka Telatyńska 30 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
62. Aleksandra Tomaszewska 61 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
63. Evelina Trybel 46 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.06.2007
64. Natalia Trzcińska 27 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
65. Klaudia WAKUŁA 70 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.01.2008
66. Hanna Wierzbicka 40 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
67. Adrianna WIERZCHOWSKA 24 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
68. Julia Wiśniewska 20 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
69. Oliwia Włosińska 36 AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
70. Zuzanna WOJEWÓDZKA 9 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
71. Hanna WOJTAS 1 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
72. Zofia WOJTAS 25 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
73. Oliwia Wróblewska 68 AZS AWF WARSZAWA 02.07.2010
74. Magdalena WYSZYŃSKA 63 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009
75. Dominika WYTYK 21 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
76. Emilia Ziemak 29 IKS WARSZAWA 21.08.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
2. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
2. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
4. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
5. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
6. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
7. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
8. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
9. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
9. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
11. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 zakwalifikowano
12. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
13. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 zakwalifikowano
14. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
15. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
16. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
17. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
18. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008 zakwalifikowano
19. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
20. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
21. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007 zakwalifikowano
22. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
23. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
24. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano
25. Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008 zakwalifikowano
26. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007 zakwalifikowano
27. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006 zakwalifikowano
28. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007 zakwalifikowano
29. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
30. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006 zakwalifikowano
31. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007 zakwalifikowano
32. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 zakwalifikowano
33. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007 zakwalifikowano
34. Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009 zakwalifikowano
35. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009 zakwalifikowano
36. Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007 zakwalifikowano
37. Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008 zakwalifikowano
38. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008 zakwalifikowano
39. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 zakwalifikowano
39. Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010 zakwalifikowano
41. Evelina Trybel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.06.2007 zakwalifikowano
41. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009 zakwalifikowano
43. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
44. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 zakwalifikowano
45. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 zakwalifikowano
46. Natalia GAWENDA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007 zakwalifikowano
47. Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008 zakwalifikowano
48. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 zakwalifikowano
49. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009 zakwalifikowano
50. Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008 zakwalifikowano
50. Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010 zakwalifikowano
52. Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009 zakwalifikowano
53. Oliwia Wróblewska AZS AWF WARSZAWA 02.07.2010 zakwalifikowano
54. Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008 zakwalifikowano
55. Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009 zakwalifikowano
56. Oliwia BERUS IKS LESZNO 24.05.2009 zakwalifikowano
57. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008 zakwalifikowano
58. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007 zakwalifikowano
59. Joanna Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 15.11.2010 zakwalifikowano
60. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007 zakwalifikowano
61. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008 zakwalifikowano
62. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005 zakwalifikowano
63. Khrystyna STADNYSHYN IKS LESZNO 12.03.2008 zakwalifikowano
64. Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009 zakwalifikowano
65. Maja KOWALCZYK AZS AWF WARSZAWA 26.04.2009 wyeliminowano
66. Klaudia WAKUŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.01.2008 wyeliminowano
67. Apolonia DOPIERAŁA MKS KUSY SZCZECIN 21.01.2008 wyeliminowano
68. Hanna Czarnecka D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009 wyeliminowano
69. Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009 wyeliminowano
69. Lena Królak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009 wyeliminowano
71. Olimpia CZAPRACKA AZS AWF POZNAŃ 30.11.2007 wyeliminowano
72. Lena Łokaj AZS AWF WARSZAWA 24.08.2008 wyeliminowano
73. Amelia Ozór MKS KUSY SZCZECIN 27.04.2010 wyeliminowano
74. Magdalena WYSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009 wyeliminowano
75. Maja Sanecka AZS AWF WARSZAWA 06.06.2009 wyeliminowano
76. Antonina Banaś MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
2. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
3. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
3. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
5. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
5. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
7. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
8. Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008
9. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
10. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
11. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
12. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
13. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
14. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
15. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
16. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
17. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
18. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
19. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
20. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
21. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
22. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
23. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
24. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
25. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
26. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
27. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
28. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
29. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
30. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
31. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
32. Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
33. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
34. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
35. Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
36. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
37. Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
38. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
39. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
39. Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010
41. Evelina Trybel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.06.2007
41. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
43. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
44. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
45. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
46. Natalia GAWENDA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007
47. Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
48. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
49. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
50. Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
50. Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
52. Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
53. Oliwia Wróblewska AZS AWF WARSZAWA 02.07.2010
54. Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
55. Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
56. Oliwia BERUS IKS LESZNO 24.05.2009
57. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
58. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
59. Joanna Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 15.11.2010
60. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
61. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
62. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
63. Khrystyna STADNYSHYN IKS LESZNO 12.03.2008
64. Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
65. Maja KOWALCZYK AZS AWF WARSZAWA 26.04.2009
66. Klaudia WAKUŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.01.2008
67. Apolonia DOPIERAŁA MKS KUSY SZCZECIN 21.01.2008
68. Hanna Czarnecka D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
69. Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
69. Lena Królak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009
71. Olimpia CZAPRACKA AZS AWF POZNAŃ 30.11.2007
72. Lena Łokaj AZS AWF WARSZAWA 24.08.2008
73. Amelia Ozór MKS KUSY SZCZECIN 27.04.2010
74. Magdalena WYSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009
75. Maja Sanecka AZS AWF WARSZAWA 06.06.2009
76. Antonina Banaś MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy