Turniej

Nazwa: II Puchar Polski Seniorów we florecie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 20.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antonina Bartol 31 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
2. Julia BESSMAN 33 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
3. Gabriela BESSMAN 55 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
4. Aleksandra BINKO 28 IKS LESZNO 20.06.2006
5. Alicja BYZEWSKA 67 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
6. Marika Chrzanowska 5 KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1995
7. Julia Chrzanowska 12 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.09.1997
8. Oliwia Dębicka 30 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
9. Martyna Długosz 4 KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996
10. Maria DOMAGAŁA 50 AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
11. Julia DUDZIUK 43 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
12. Karolina FUDALA 57 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
13. Natalia GAWENDA 59 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007
14. Zuzanna Góralczyk 54 AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
15. Julia GRACZYK 32 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
16. Kaja Jabłonowska 7 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
17. Marta JAKUBOWSKA 65 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
18. Nadia JASZCZOŁT 48 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
19. Aleksandra Jeglińska 11 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
20. Martyna Jelińska 1 AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992
21. Anna JERECZEK 53 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
22. Lena JERZ 26 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
23. Emilia KAPAŁA 52 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
24. Malwina KOŁODZIEJCZYK 15 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
25. Lena Komarnicka 45 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
26. OLIWIA KOWALSKA 58 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
27. Oliwia Kulpaczyńska 42 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
28. Natasza KUŚ 61 D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
29. Antonina LACHMAN 9 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
30. Magdalena ŁAWSKA 16 WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
31. Hanna Łyczbińska 3 KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.04.1990
32. Katarzyna Matysiak 18 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
33. Marta MECH 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
34. Gabriela MIĘTKA 40 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
35. Karolina MURAWSKA 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
36. Aleksandra Nowakowska 29 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
37. Aleksandra Nowakowska 69 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
38. Marta OKLIŃSKA 35 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
39. Amelia OLSZEWSKA 20 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
40. Jagoda OLSZÓWKA 34 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
41. Kinga Pijaczyńska 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
42. Zofia Płaza 37 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
43. Małgorzata Płaza 41 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
44. Sara ROMPCZYK 63 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
45. Emilia SZEFERA 62 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
46. Wiktoria SZEWCZYK 17 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
47. Laura SZMIT 39 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
48. Alicja SZOSTAKIEWICZ 46 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
49. Liliana Ścieszyńska 64 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
50. Renata TOMCZAK 6 IKS LESZNO 29.05.1999
51. Natalia Trzcińska 44 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
52. Julia Walczyk 2 KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
53. Dominika WASILCZUK 13 AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
54. Karolina Wasilczuk 24 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
55. Aleksandra WIECZOREK 10 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
56. Barbara WIERZCHOWSKA 23 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
57. Adrianna WIERZCHOWSKA 38 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
58. Julia Wiśniewska 47 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
59. Julia Włosińska 21 AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
60. Oliwia Włosińska 66 AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
61. Zuzanna WOJEWÓDZKA 68 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
62. Hanna WOJTAS 60 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
63. Natalia Woźniak 56 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
64. Dominika WYTYK 36 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
65. Zuzanna WYWIAŁ 27 WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
66. Ewa ZACHAREWICZ 25 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
67. Emilia Ziemak 49 IKS WARSZAWA 21.08.2007
68. Natalia ZIOBROWSKA 51 WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
69. Karolina ŻURAWSKA 14 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997 zakwalifikowano
2. Martyna Długosz KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996 zakwalifikowano
2. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
4. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
5. Hanna Łyczbińska KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.04.1990 zakwalifikowano
6. Julia Chrzanowska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.09.1997 zakwalifikowano
7. Marika Chrzanowska KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1995 zakwalifikowano
8. Martyna Jelińska AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992 zakwalifikowano
9. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
10. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
11. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
12. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
12. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
14. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998 zakwalifikowano
15. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001 zakwalifikowano
16. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000 zakwalifikowano
17. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 zakwalifikowano
18. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
19. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
20. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002 zakwalifikowano
21. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
22. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
22. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000 zakwalifikowano
24. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
25. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 zakwalifikowano
26. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
27. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano
28. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
29. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
30. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
31. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
32. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 zakwalifikowano
33. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
34. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999 zakwalifikowano
35. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
35. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
37. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
38. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
39. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998 zakwalifikowano
40. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
41. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000 zakwalifikowano
42. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007 zakwalifikowano
43. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
44. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 zakwalifikowano
45. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
46. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
47. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001 zakwalifikowano
48. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
49. Anna JERECZEK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997 zakwalifikowano
50. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007 zakwalifikowano
51. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002 zakwalifikowano
52. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
53. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 wyeliminowano
54. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 wyeliminowano
55. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 wyeliminowano
56. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 wyeliminowano
57. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007 wyeliminowano
58. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 wyeliminowano
59. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 wyeliminowano
60. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 wyeliminowano
61. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002 wyeliminowano
62. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 wyeliminowano
62. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007 wyeliminowano
64. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006 wyeliminowano
64. Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004 wyeliminowano
66. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007 wyeliminowano
67. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 wyeliminowano
68. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 wyeliminowano
69. Natalia GAWENDA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Marika Chrzanowska KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1995
2. Hanna Łyczbińska KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.04.1990
3. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
3. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
5. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999
6. Julia Chrzanowska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.09.1997
7. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
8. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
9. Martyna Długosz KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996
10. Martyna Jelińska AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992
11. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
12. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
13. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
14. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
15. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
16. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
17. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
18. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
19. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
20. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
21. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
22. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
23. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
24. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
25. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
26. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
27. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
28. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
29. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
30. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
31. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
32. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
33. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
34. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
35. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
36. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
37. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
38. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
39. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
39. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
41. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
42. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
43. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
44. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
45. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
46. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
47. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
48. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
49. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
50. Anna JERECZEK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
51. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
52. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
53. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
54. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
55. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
56. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
57. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
58. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
59. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
60. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
61. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
62. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
62. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
64. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
64. Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
66. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
67. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
68. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
69. Natalia GAWENDA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy