Nazwa: II Puchar Polski Seniorów we florecie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 20.11.2021
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Bartol Antonina | 31 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 |
2. | BESSMAN Julia | 33 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
3. | BESSMAN Gabriela | 55 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 |
4. | BINKO Aleksandra | 28 | IKS LESZNO | 20.06.2006 |
5. | BYZEWSKA Alicja | 67 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.08.2007 |
6. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | 5 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
7. | Chrzanowska Julia | 12 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
8. | Dębicka Oliwia | 30 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
9. | Długosz Martyna | 4 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
10. | DOMAGAŁA MARIA | 50 | AZS AWF POZNAŃ | 20.12.2007 |
11. | DUDZIUK Julia | 43 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.08.2007 |
12. | FUDALA Karolina | 57 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.03.2005 |
13. | GAWENDA Natalia | 59 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2007 |
14. | Góralczyk Zuzanna | 54 | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 |
15. | GRACZYK Julia | 32 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
16. | Jabłonowska Kaja | 7 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
17. | JAKUBOWSKA Marta | 65 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 |
18. | JASZCZOŁT Nadia | 48 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 |
19. | Jeglińska Aleksandra | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
20. | Jelińska Martyna | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
21. | JERECZEK Anna | 53 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 23.03.1997 |
22. | JERZ Lena | 26 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
23. | KAPAŁA Emilia | 52 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 |
24. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 15 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
25. | Komarnicka Lena | 45 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.06.2007 |
26. | KOWALSKA OLIWIA | 58 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
27. | Kulpaczyńska Oliwia | 42 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
28. | KUŚ Natasza | 61 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.05.2007 |
29. | LACHMAN Antonina | 9 | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
30. | ŁAWSKA Magdalena | 16 | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
31. | Łyczbińska Hanna | 3 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 |
32. | Matysiak Katarzyna | 18 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
33. | MECH Marta | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
34. | MIĘTKA Gabriela | 40 | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
35. | MURAWSKA Karolina | 19 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
36. | Nowakowska Aleksandra | 29 | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
37. | NOWAKOWSKA Aleksandra | 69 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 03.05.2007 |
38. | OKLIŃSKA Marta | 35 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
39. | OLSZEWSKA Amelia | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
40. | OLSZÓWKA Jagoda | 34 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 |
41. | Pijaczyńska Kinga | 22 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
42. | Płaza Zofia | 37 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
43. | Płaza Małgorzata | 41 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
44. | ROMPCZYK Sara | 63 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2004 |
45. | SZEFERA Emilia | 62 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.01.2007 |
46. | SZEWCZYK Wiktoria | 17 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
47. | SZMIT Laura | 39 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
48. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | 46 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
49. | Ścieszyńska Liliana | 64 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.09.2007 |
50. | TOMCZAK Renata | 6 | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
51. | Trzcińska Natalia | 44 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.08.2007 |
52. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 2 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
53. | WASILCZUK Dominika | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
54. | Wasilczuk Karolina | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
55. | WIECZOREK Aleksandra | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
56. | WIERZCHOWSKA Barbara | 23 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
57. | WIERZCHOWSKA Adrianna | 38 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
58. | Wiśniewska Julia | 47 | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 |
59. | Włosińska Julia | 21 | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
60. | Włosińska Oliwia | 66 | AZS AWF WARSZAWA | 17.08.2007 |
61. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | 68 | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 |
62. | WOJTAS Hanna | 60 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 |
63. | Woźniak Natalia | 56 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
64. | WYTYK Dominika | 36 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
65. | WYWIAŁ Zuzanna | 27 | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
66. | ZACHAREWICZ Ewa | 25 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
67. | Ziemak Emilia | 49 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.08.2007 |
68. | ZIOBROWSKA Natalia | 51 | WROCŁAWIANIE | 21.04.2002 |
69. | ŻURAWSKA Karolina | 14 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
Warning: array_map(): Expected parameter 2 to be an array, null given in /home/divbox/ftp/projekty_wp/pzszerm.pl/test/turniej-chequer.php on line 155
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
2. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 | zakwalifikowano |
2. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 | zakwalifikowano |
4. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
5. | Łyczbińska Hanna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 | zakwalifikowano |
6. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 | zakwalifikowano |
7. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 | zakwalifikowano |
8. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 | zakwalifikowano |
9. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
10. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 | zakwalifikowano |
11. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
12. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 | zakwalifikowano |
12. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
14. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 | zakwalifikowano |
15. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
16. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
17. | JAKUBOWSKA Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 | zakwalifikowano |
18. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
19. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 | zakwalifikowano |
20. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 | zakwalifikowano |
21. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
22. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 | zakwalifikowano |
22. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
24. | WOJTAS Hanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 | zakwalifikowano |
25. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 | zakwalifikowano |
26. | OLSZÓWKA Jagoda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 | zakwalifikowano |
27. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
28. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
29. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 | zakwalifikowano |
30. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
31. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 | zakwalifikowano |
32. | BYZEWSKA Alicja | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.08.2007 | zakwalifikowano |
33. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
34. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
35. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 | zakwalifikowano |
35. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
37. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
38. | KUŚ Natasza | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.05.2007 | zakwalifikowano |
39. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 | zakwalifikowano |
40. | KAPAŁA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 | zakwalifikowano |
41. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
42. | Ziemak Emilia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.08.2007 | zakwalifikowano |
43. | Płaza Małgorzata | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
44. | Ścieszyńska Liliana | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.09.2007 | zakwalifikowano |
45. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
46. | JASZCZOŁT Nadia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 | zakwalifikowano |
47. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
48. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 | zakwalifikowano |
49. | JERECZEK Anna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 23.03.1997 | zakwalifikowano |
50. | Włosińska Oliwia | AZS AWF WARSZAWA | 17.08.2007 | zakwalifikowano |
51. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 | zakwalifikowano |
52. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
53. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 | wyeliminowano |
54. | Bartol Antonina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 | wyeliminowano |
55. | SZEFERA Emilia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.01.2007 | wyeliminowano |
56. | NOWAKOWSKA Aleksandra | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 03.05.2007 | wyeliminowano |
57. | Trzcińska Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.08.2007 | wyeliminowano |
58. | Wiśniewska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 | wyeliminowano |
59. | Płaza Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 | wyeliminowano |
60. | FUDALA Karolina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.03.2005 | wyeliminowano |
61. | ZIOBROWSKA Natalia | WROCŁAWIANIE | 21.04.2002 | wyeliminowano |
62. | DUDZIUK Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.08.2007 | wyeliminowano |
62. | DOMAGAŁA MARIA | AZS AWF POZNAŃ | 20.12.2007 | wyeliminowano |
64. | Góralczyk Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 | wyeliminowano |
64. | ROMPCZYK Sara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2004 | wyeliminowano |
66. | Komarnicka Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.06.2007 | wyeliminowano |
67. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 | wyeliminowano |
68. | BESSMAN Gabriela | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 | wyeliminowano |
69. | GAWENDA Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2007 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
2. | Łyczbińska Hanna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 |
3. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
3. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
5. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
6. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
7. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
8. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
9. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
10. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
11. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
12. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
13. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
14. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
15. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
16. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
17. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
18. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
19. | JAKUBOWSKA Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 |
20. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
21. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
22. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
23. | WOJTAS Hanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 |
24. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
25. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
26. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
27. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
28. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
29. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
30. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
31. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
32. | Płaza Małgorzata | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
33. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
34. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
35. | OLSZÓWKA Jagoda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 |
36. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
37. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 |
38. | BYZEWSKA Alicja | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.08.2007 |
39. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
39. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 |
41. | KUŚ Natasza | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.05.2007 |
42. | KAPAŁA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 |
43. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
44. | Ziemak Emilia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.08.2007 |
45. | Ścieszyńska Liliana | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.09.2007 |
46. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
47. | JASZCZOŁT Nadia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 |
48. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
49. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
50. | JERECZEK Anna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 23.03.1997 |
51. | Włosińska Oliwia | AZS AWF WARSZAWA | 17.08.2007 |
52. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
53. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
54. | Bartol Antonina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 |
55. | SZEFERA Emilia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.01.2007 |
56. | NOWAKOWSKA Aleksandra | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 03.05.2007 |
57. | Trzcińska Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.08.2007 |
58. | Wiśniewska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 |
59. | Płaza Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
60. | FUDALA Karolina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.03.2005 |
61. | ZIOBROWSKA Natalia | WROCŁAWIANIE | 21.04.2002 |
62. | DUDZIUK Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.08.2007 |
62. | DOMAGAŁA MARIA | AZS AWF POZNAŃ | 20.12.2007 |
64. | Góralczyk Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 |
64. | ROMPCZYK Sara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2004 |
66. | Komarnicka Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.06.2007 |
67. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
68. | BESSMAN Gabriela | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 |
69. | GAWENDA Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2007 |