Turniej

Nazwa: II Puchar Polski juniorów we florecie mężczyzn - Poznań 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ANDRZEJEWSKI Adam 11 IKS LESZNO 31.10.2005
2. BARTOSZEK Tomasz 42 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
3. BĄK Aleksander 79 UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
4. Bem Antoni 22 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
5. BIEŃKOWSKI Aleksander 41 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
6. Bukat Stanisław 67 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
7. Cendrowski Marceli 29 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.11.2007
8. CIEPŁY Oliwier 23 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
9. Dondajewski Stanisław 72 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 01.05.2009
10. DURAJ Idzi 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
11. Fedorowicz Karol 17 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
12. Fedorów Antoni 81 AZS AWF WARSZAWA 23.03.2009
13. Fogt Jakub 33 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
14. GACZYŃSKI Jan Jerzy 43 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
15. Gajc Jan 30 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
16. Ginda Piotr 9 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
17. GINTER Cezary 18 IKS LESZNO 22.01.2007
18. Głowiński Szymon 37 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
19. GŁUSZAK Szymon 49 UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
20. GULIŃSKI Cyprian 39 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
21. HRYNIEWIECKI Filip 35 WROCŁAWIANIE 18.04.2007
22. JURCZAK Mateusz 13 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
23. Jurczak Tomasz 31 AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005
24. JURGA Stanisław 32 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
25. Kardyś Alex 60 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
26. Kędziora Jakub 73 IKS LESZNO 31.05.2008
27. Konikowski Grzegorz 66 MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009
28. Korbas Adam 62 AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006
29. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub 27 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
30. Kotek Jakub 1 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
31. Kowalski Tymon 34 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
32. Kruszona Adam 64 WROCŁAWIANIE 11.04.2007
33. KWIATKOWSKI Karol 14 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
34. Lewandowski Franciszek 26 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
35. Ludwiczak Antoni 71 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 07.03.2008
36. Łopatniuk Krzysztof 21 KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
37. Mach Oskar 38 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 25.01.2004
38. MACIEJEWSKI Tomasz 77 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
39. Maćkała Kamil 76 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009
40. Marczyk Grzegorz 75 WROCŁAWIANIE 08.06.2008
41. Mazur Maciej 48 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.05.2008
42. MOCEK Maksymilian 58 IKS LESZNO 30.07.2009
43. Mosur Krzysztof 59 AZS AWF WARSZAWA 17.01.2009
44. MOŻEJKO Miłosz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
45. Narolewski Jakub 57 MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
46. Nawrocki Franciszek 50 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.10.2007
47. Neumann Franciszek 55 POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
48. Nieszczerzewski Eryk 52 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15.07.2008
49. Nowak Jan 5 AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
50. Olszewski Mikołaj 10 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
51. PACHOLCZYK Szymon 4 AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
52. Parulski Jakub 36 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2006
53. PIOSIK Dawid 2 IKS LESZNO 16.12.2004
54. PISAREWICZ Szymon 25 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
55. Pizło Julian 68 AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009
56. Pocięgiel Patryk 69 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
57. Pokorski Franciszek 74 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.04.2009
58. Prajzner Mikołaj 28 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005
59. Pyskło Szymon 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
60. RADAJEWSKI Marcin 24 IKS LESZNO 18.06.2005
61. SACHARCZUK Bartosz 3 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
62. Skorupa Maciej 40 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
63. Sowa Piotr 15 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
64. Sowa Jan 70 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008
65. Święch Karol 82 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.04.2009
66. Tomeczek Kamil 6 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
67. Truszczyński Dominik 78 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
68. Urbański Diego 80 AZS AWF POZNAŃ 08.09.2009
69. Wasilewicz Bartosz 63 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.07.2007
70. WAŚCIŃSKI Tobiasz 16 AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
71. WAŚCIŃSKI Gracjan 20 IKS LESZNO 19.10.2006
72. Wicher Antoni 51 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008
73. WINKHOF Filip 7 IKS LESZNO 25.11.2005
74. Wiśnik Feliks 61 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
75. Woźniak Eryk 54 AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
76. Wróblewski Filip 53 AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009
77. WYSZYŃSKI Jan 44 UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
78. ZAPÓR Ksawery 45 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005
79. ZIELIŃSKI Konstanty 47 UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
80. Zygmunt Krzysztof 65 UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
81. ŻOK Bartosz 56 POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
82. ŻOŁNOWSKI Mateusz 46 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007


Warning: array_map(): Expected parameter 2 to be an array, null given in /home/divbox/ftp/projekty_wp/pzszerm.pl/test/turniej-chequer.php on line 155

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
2. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004 zakwalifikowano
3. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
4. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
4. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
6. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
6. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004 zakwalifikowano
8. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004 zakwalifikowano
8. CIEPŁY Oliwier AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
10. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
11. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
12. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004 zakwalifikowano
13. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 zakwalifikowano
14. Gajc Jan D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 zakwalifikowano
15. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005 zakwalifikowano
16. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005 zakwalifikowano
17. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005 zakwalifikowano
18. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
19. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
20. Pyskło Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
21. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
22. BARTOSZEK Tomasz ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 zakwalifikowano
23. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004 zakwalifikowano
23. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
25. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
26. GINTER Cezary IKS LESZNO 22.01.2007 zakwalifikowano
27. Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
28. Lewandowski Franciszek D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
29. BIEŃKOWSKI Aleksander UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
29. Prajzner Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005 zakwalifikowano
31. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
32. Nieszczerzewski Eryk WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15.07.2008 zakwalifikowano
33. HRYNIEWIECKI Filip WROCŁAWIANIE 18.04.2007 zakwalifikowano
34. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
35. Mach Oskar FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 25.01.2004 zakwalifikowano
36. Głowiński Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
37. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
38. GŁUSZAK Szymon UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 zakwalifikowano
39. Mazur Maciej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.05.2008 zakwalifikowano
40. ZAPÓR Ksawery WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005 zakwalifikowano
41. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
42. Nawrocki Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
43. Narolewski Jakub MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 zakwalifikowano
43. Sowa Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008 zakwalifikowano
45. WYSZYŃSKI Jan UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
46. Jurczak Tomasz AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005 zakwalifikowano
47. GACZYŃSKI Jan Jerzy TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
48. Parulski Jakub WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2006 zakwalifikowano
49. Cendrowski Marceli WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.11.2007 zakwalifikowano
50. BĄK Aleksander UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 zakwalifikowano
51. ZIELIŃSKI Konstanty UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008 zakwalifikowano
52. Skorupa Maciej UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005 zakwalifikowano
53. Truszczyński Dominik UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 zakwalifikowano
54. Neumann Franciszek POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009 zakwalifikowano
55. MOCEK Maksymilian IKS LESZNO 30.07.2009 zakwalifikowano
55. Korbas Adam AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006 zakwalifikowano
57. Wicher Antoni UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008 zakwalifikowano
58. Zygmunt Krzysztof UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 zakwalifikowano
59. Woźniak Eryk AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008 zakwalifikowano
60. Kardyś Alex UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 zakwalifikowano
61. Kruszona Adam WROCŁAWIANIE 11.04.2007 zakwalifikowano
62. GULIŃSKI Cyprian TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 zakwalifikowano
63. MACIEJEWSKI Tomasz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008 zakwalifikowano
64. ŻOŁNOWSKI Mateusz UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 zakwalifikowano
65. ŻOK Bartosz POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008 zakwalifikowano
66. Wróblewski Filip AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009 zakwalifikowano
67. Fedorów Antoni AZS AWF WARSZAWA 23.03.2009 wyeliminowano
67. Konikowski Grzegorz MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009 wyeliminowano
69. Kędziora Jakub IKS LESZNO 31.05.2008 wyeliminowano
70. Dondajewski Stanisław WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 01.05.2009 wyeliminowano
71. Wasilewicz Bartosz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.07.2007 wyeliminowano
72. Pocięgiel Patryk UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009 wyeliminowano
73. Urbański Diego AZS AWF POZNAŃ 08.09.2009 wyeliminowano
74. Wiśnik Feliks AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 wyeliminowano
75. Bukat Stanisław UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008 wyeliminowano
76. Pokorski Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.04.2009 wyeliminowano
77. Mosur Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 17.01.2009 wyeliminowano
78. Pizło Julian AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009 wyeliminowano
79. Święch Karol D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.04.2009 wyeliminowano
79. Ludwiczak Antoni WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 07.03.2008 wyeliminowano
81. Maćkała Kamil D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009 wyeliminowano
82. Marczyk Grzegorz WROCŁAWIANIE 08.06.2008 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
2. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
3. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
3. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005
5. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006
6. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
7. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
8. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
9. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
10. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
11. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
12. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
13. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
14. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
15. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
16. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
17. CIEPŁY Oliwier AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
18. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
19. Gajc Jan D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
20. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
21. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
22. Pyskło Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
23. BARTOSZEK Tomasz ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
24. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004
24. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
26. GINTER Cezary IKS LESZNO 22.01.2007
27. Prajzner Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005
28. Nieszczerzewski Eryk WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15.07.2008
29. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005
30. Mach Oskar FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 25.01.2004
31. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
32. GŁUSZAK Szymon UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
33. Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
34. Lewandowski Franciszek D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
35. BIEŃKOWSKI Aleksander UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
36. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
37. HRYNIEWIECKI Filip WROCŁAWIANIE 18.04.2007
38. Głowiński Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
39. Mazur Maciej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.05.2008
40. ZAPÓR Ksawery WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005
41. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005
42. Nawrocki Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.10.2007
43. Sowa Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008
43. Narolewski Jakub MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
45. WYSZYŃSKI Jan UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
46. Jurczak Tomasz AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005
47. GACZYŃSKI Jan Jerzy TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
48. Parulski Jakub WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2006
49. Cendrowski Marceli WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.11.2007
50. BĄK Aleksander UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
51. ZIELIŃSKI Konstanty UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
52. Skorupa Maciej UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
53. Truszczyński Dominik UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
54. Neumann Franciszek POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
55. MOCEK Maksymilian IKS LESZNO 30.07.2009
55. Korbas Adam AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006
57. Wicher Antoni UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008
58. Zygmunt Krzysztof UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
59. Woźniak Eryk AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
60. Kardyś Alex UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
61. Kruszona Adam WROCŁAWIANIE 11.04.2007
62. GULIŃSKI Cyprian TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
63. ŻOK Bartosz POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
64. Wróblewski Filip AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009
65. MACIEJEWSKI Tomasz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
66. ŻOŁNOWSKI Mateusz UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
67. Fedorów Antoni AZS AWF WARSZAWA 23.03.2009
67. Konikowski Grzegorz MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009
69. Kędziora Jakub IKS LESZNO 31.05.2008
70. Dondajewski Stanisław WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 01.05.2009
71. Wasilewicz Bartosz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.07.2007
72. Pocięgiel Patryk UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
73. Urbański Diego AZS AWF POZNAŃ 08.09.2009
74. Wiśnik Feliks AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
75. Bukat Stanisław UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
76. Pokorski Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.04.2009
77. Mosur Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 17.01.2009
78. Pizło Julian AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009
79. Święch Karol D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.04.2009
79. Ludwiczak Antoni WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 07.03.2008
81. Maćkała Kamil D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009
82. Marczyk Grzegorz WROCŁAWIANIE 08.06.2008

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content