Lista klasyfikacyjna

Walczyk-Klimaszyk Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Łyczbińska Hanna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Jelińska Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Kair 2022/2023
2. Mistrzostwa Europy seniorów - Płowdiw 2022/2023
3. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Płowdiw 2022/2023
4. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Belgrad 2022/2023
5. Puchar Świata Grand Prix we florecie kobiet i mężczyzn - Turyn 2022/2023
6. Mistrzostwa Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Trzebnica 2022/2023
7. II Puchar Polski seniorów we floretach - Gdańsk 2022/2023
8. III Puchar Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Poznań 2022/2023
9. IV Puchar Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Warszawa 2022/2023
10. Puchar Świata Grand Prix we florecie kobiet i mężczyzn - Szanghaj 2022/2023
11. I Puchar Polski seniorów we floretach - Oborniki Śląskie 2022/2023
12. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet i mężczyzn - Paryż 2022/2023
13. Puchar Świata seniorów we florecie kobiet - Tbilisi 2022/2023
14. Puchar Świata Grand Prix we florecie kobiet i mężczyzn - Busan 2022/2023


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 840 Pkt: 140
M: 3
Pkt: 140
M: 5
Pkt: 120
M: 7
Pkt: 120
M: 8
Pkt: 100
M: 12
Pkt: 80
M: 1
Pkt: 70
M: 1
Pkt: 70
M: 1






2. Łyczbińska Hanna 1990 KU AZS-UAM POZNAŃ 430 Pkt: 70
M: 29
Pkt: 140
M: 8

Pkt: 0
M: 128
Pkt: 35
M: 64
Pkt: 70
M: 2
Pkt: 40
M: 5

Pkt: 40
M: 5
Pkt: 35
M: 53




3. Jelińska Martyna 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 375 Pkt: 100
M: 16

Pkt: 70
M: 23
Pkt: 35
M: 47


Pkt: 50
M: 3

Pkt: 50
M: 3

Pkt: 70
M: 1
Pkt: 0
M: 84


4. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 315
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 35
M: 53

Pkt: 60
M: 3
Pkt: 60
M: 2



Pkt: 60
M: 2
Pkt: 100
M: 16
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 114
5. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 300
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 70
M: 31
Pkt: 35
M: 60

Pkt: 40
M: 8
Pkt: 60
M: 2
Pkt: 60
M: 2


Pkt: 0
M: 112
Pkt: 35
M: 46

6. Synoradzka Martyna 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 230


Pkt: 70
M: 32
Pkt: 35
M: 50
Pkt: 60
M: 3
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 25
M: 13



Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 75

7. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 170

Pkt: 35
M: 56
Pkt: 0
M: 106

Pkt: 45
M: 5

Pkt: 50
M: 3
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 0
M: 84

Pkt: 0
M: 105


8. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 145

Pkt: 0
M: 100
Pkt: 0
M: 151

Pkt: 45
M: 8
Pkt: 50
M: 3
Pkt: 50
M: 3



Pkt: 0
M: 159
Pkt: 0
M: 113

9. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 125

Pkt: 0
M: 167
Pkt: 0
M: 90

Pkt: 45
M: 6

Pkt: 40
M: 8
Pkt: 40
M: 8


Pkt: 0
M: 164


10. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 120




Pkt: 30
M: 15


Pkt: 40
M: 7

Pkt: 50
M: 3



11. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 110




Pkt: 30
M: 10
Pkt: 40
M: 6



Pkt: 40
M: 6



12. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 105

Pkt: 0
M: 155
Pkt: 0
M: 162



Pkt: 40
M: 5
Pkt: 25
M: 9

Pkt: 40
M: 8

Pkt: 0
M: 124

13. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 90





Pkt: 25
M: 11
Pkt: 25
M: 14


Pkt: 40
M: 5



14. Oklińska Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 90





Pkt: 25
M: 12

Pkt: 25
M: 13

Pkt: 40
M: 7



15. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 78






Pkt: 40
M: 6
Pkt: 13
M: 20

Pkt: 25
M: 10



16. KUŚ Natasza 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 68




Pkt: 30
M: 13

Pkt: 13
M: 22
Pkt: 25
M: 15





17. JAKUBOWSKA Marta 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 68




Pkt: 30
M: 14

Pkt: 13
M: 20
Pkt: 25
M: 11





18. BINKO Aleksandra 2006 IKS LESZNO 67




Pkt: 17
M: 29

Pkt: 25
M: 15
Pkt: 25
M: 10





19. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 63





Pkt: 25
M: 13
Pkt: 13
M: 18


Pkt: 25
M: 14



20. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 63


Pkt: 0
M: 163


Pkt: 13
M: 32
Pkt: 25
M: 16


Pkt: 25
M: 16



21. GRACZYK Julia 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 56




Pkt: 30
M: 16
Pkt: 13
M: 27



Pkt: 13
M: 28



22. WOJTAS Hanna 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 55




Pkt: 17
M: 24

Pkt: 25
M: 11
Pkt: 13
M: 19





23. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 55




Pkt: 17
M: 26
Pkt: 25
M: 14



Pkt: 13
M: 18



24. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 55




Pkt: 17
M: 17


Pkt: 25
M: 16

Pkt: 13
M: 30



25. Nowakowska Aleksandra 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 55




Pkt: 17
M: 30
Pkt: 25
M: 16
Pkt: 13
M: 31






26. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 51

Pkt: 0
M: 187



Pkt: 25
M: 15

Pkt: 13
M: 21

Pkt: 13
M: 23



27. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 50


Pkt: 0
M: 82






Pkt: 50
M: 3



28. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 45




Pkt: 45
M: 7








29. Płaza Małgorzata 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 43




Pkt: 17
M: 20

Pkt: 13
M: 24
Pkt: 13
M: 28





30. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 43




Pkt: 17
M: 21
Pkt: 13
M: 30



Pkt: 13
M: 24



31. JASZCZOŁT Nadia 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 39






Pkt: 13
M: 28
Pkt: 13
M: 22

Pkt: 13
M: 20



32. Twardowska Anna 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 39





Pkt: 13
M: 23
Pkt: 13
M: 25


Pkt: 13
M: 21



33. OLSZÓWKA Jagoda 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 39





Pkt: 13
M: 25
Pkt: 13
M: 32


Pkt: 13
M: 27



34. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 38





Pkt: 13
M: 21

Pkt: 25
M: 12





35. NOWAKOWSKA Aleksandra 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 34




Pkt: 8
M: 34

Pkt: 13
M: 26
Pkt: 13
M: 23





36. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 34




Pkt: 8
M: 40
Pkt: 13
M: 26
Pkt: 13
M: 29






37. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 34




Pkt: 8
M: 36
Pkt: 13
M: 28



Pkt: 13
M: 26



38. WOJTAS Zofia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 34




Pkt: 8
M: 38

Pkt: 13
M: 30
Pkt: 13
M: 29





39. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 30




Pkt: 30
M: 11








40. Łyczbińska Marta 1990 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30




Pkt: 30
M: 12








41. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30




Pkt: 17
M: 25




Pkt: 13
M: 31



42. MAKOWSKA Karolina 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30




Pkt: 17
M: 28


Pkt: 13
M: 30





43. Ziemak Emilia 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30




Pkt: 17
M: 31


Pkt: 13
M: 18





44. Mikulicka Zofia 2008 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 30




Pkt: 17
M: 32


Pkt: 13
M: 27





45. WYTYK Dominika 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 27




Pkt: 8
M: 33
Pkt: 13
M: 29
Pkt: 6
M: 41






46. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26





Pkt: 13
M: 19



Pkt: 13
M: 22



47. Rubasova Ema 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 26






Pkt: 13
M: 21


Pkt: 13
M: 19



48. BESSMAN Gabriela 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26





Pkt: 13
M: 22

Pkt: 13
M: 31





49. Bartol Antonina 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26





Pkt: 13
M: 31



Pkt: 13
M: 25



50. WOJEWÓDZKA Zuzanna 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 23




Pkt: 17
M: 23

Pkt: 6
M: 38






51. Komarnicka Lena 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 21




Pkt: 8
M: 35


Pkt: 13
M: 32





52. Urban Maja 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20




Pkt: 8
M: 39

Pkt: 6
M: 36
Pkt: 6
M: 36





53. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17




Pkt: 17
M: 19








54. Nelza Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 17




Pkt: 17
M: 27








55. Płaza Zofia 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 14




Pkt: 8
M: 37

Pkt: 6
M: 37






56. SZEFERA Emilia 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 14




Pkt: 8
M: 41

Pkt: 6
M: 40






57. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13





Pkt: 13
M: 17







57. SZCZECHOWSKA Laura 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13









Pkt: 13
M: 17



59. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13





Pkt: 13
M: 20







60. CIEŚLIK Cecylia 2005 AZS AWF KATOWICE 13







Pkt: 13
M: 26





61. WIERZCHOWSKA Adrianna 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13









Pkt: 13
M: 29



62. Lipkowska Dominika 1984 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6





Pkt: 6
M: 33







63. Wiśniewska Julia 2006 AZS AWF WARSZAWA 6





Pkt: 6
M: 34







64. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 6






Pkt: 6
M: 35






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content