Turniej

Nazwa: III Puchar Polski Juniorów we florecie mężczyzn – Oborniki Śląskie 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.11.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ANDRZEJEWSKI Adam 12 IKS LESZNO 31.10.2005
2. AUGUSTYN Mateusz 64 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.05.2009
3. BARTOSZEK Tomasz 40 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
4. BĄK Aleksander 59 UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
5. Bem Antoni 20 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
6. BIEŃKOWSKI Aleksander 43 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
7. Bukat Stanisław 73 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
8. Cendrowski Marceli 30 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.11.2007
9. Ciempa Karol 71 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009
10. CIEPŁY Oliwier 26 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
11. DĘBIŃSKI Wiktor 74 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.04.2009
12. DURAJ Idzi 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
13. Fedorowicz Karol 24 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
14. Fedorów Antoni 77 AZS AWF WARSZAWA 23.03.2009
15. Fogt Jakub 35 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
16. GACZYŃSKI Jan Jerzy 45 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
17. Gajc Jan 31 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
18. Ginda Piotr 10 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
19. GINTER Cezary 21 IKS LESZNO 22.01.2007
20. Głowiński Szymon 39 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
21. GŁUSZAK Szymon 44 UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
22. Gonda Jakub 51 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
23. GORCZYCA Jakub 9 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
24. GULIŃSKI Cyprian 41 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
25. HRYNIEWIECKI Filip 37 WROCŁAWIANIE 18.04.2007
26. JURCZAK Mateusz 16 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
27. Jurczak Tomasz 32 AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005
28. JURGA Stanisław 33 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
29. Kardyś Alex 63 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
30. Konikowski Grzegorz 72 MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009
31. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub 22 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
32. Kostrowski Nikodem 70 IKS LESZNO 23.06.2009
33. Kotek Jakub 1 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
34. Kowalski Tymon 36 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
35. Kozłowski Marcin 65 AZS AWF WARSZAWA 01.10.2009
36. KUCZKOWSKI Dawid 75 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.11.2009
37. KWIATKOWSKI Karol 13 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
38. Lewandowski Franciszek 28 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
39. Łopatniuk Krzysztof 25 KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
40. Mach Oskar 34 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 25.01.2004
41. MACIEJEWSKI Tomasz 68 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
42. Maćkała Kamil 76 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009
43. Marczyk Grzegorz 67 WROCŁAWIANIE 08.06.2008
44. Mazur Maciej 50 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.05.2008
45. MOCEK Maksymilian 56 IKS LESZNO 30.07.2009
46. Mosur Krzysztof 61 AZS AWF WARSZAWA 17.01.2009
47. MOŻEJKO Miłosz 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
48. Narolewski Jakub 53 MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
49. Neumann Franciszek 54 POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
50. Nieszczerzewski Eryk 49 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15.07.2008
51. Nowak Jan 5 AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
52. Olszewski Mikołaj 11 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
53. Opach Piotr 78 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009
54. PACHOLCZYK Szymon 3 AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
55. Parulski Jakub 38 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2006
56. PIOSIK Dawid 4 IKS LESZNO 16.12.2004
57. PISAREWICZ Szymon 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
58. Pizło Julian 66 AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009
59. Pocięgiel Patryk 69 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
60. PORYDZAJ Bartłomiej 79 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.12.2009
61. Prajzner Mikołaj 29 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005
62. Pyskło Szymon 23 KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
63. Pyskło Bartosz 48 KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
64. RADAJEWSKI Marcin 27 IKS LESZNO 18.06.2005
65. SACHARCZUK Bartosz 2 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
66. Skorupa Maciej 42 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
67. Sowa Jan 58 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008
68. Sowa Piotr 14 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
69. Szymczyk Jan 57 AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006
70. Tomeczek Kamil 7 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
71. Truszczyński Dominik 60 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
72. WAŚCIŃSKI Gracjan 17 IKS LESZNO 19.10.2006
73. WAŚCIŃSKI Tobiasz 19 AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
74. WINKHOF Filip 6 IKS LESZNO 25.11.2005
75. WYSZYŃSKI Jan 46 UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
76. ZIELIŃSKI Konstanty 47 UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
77. Zygmunt Krzysztof 62 UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
78. ŻOK Bartosz 55 POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
79. ŻOŁNOWSKI Mateusz 52 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004 zakwalifikowano
2. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005 zakwalifikowano
3. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
4. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004 zakwalifikowano
5. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
6. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
7. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004 zakwalifikowano
8. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
9. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
10. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
11. Gajc Jan D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 zakwalifikowano
12. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
13. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
14. CIEPŁY Oliwier AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
15. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004 zakwalifikowano
16. GORCZYCA Jakub UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
17. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
18. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005 zakwalifikowano
19. BARTOSZEK Tomasz ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 zakwalifikowano
20. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
21. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
22. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
23. BIEŃKOWSKI Aleksander UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
24. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
25. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 zakwalifikowano
26. GŁUSZAK Szymon UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 zakwalifikowano
27. Skorupa Maciej UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005 zakwalifikowano
28. Nieszczerzewski Eryk WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15.07.2008 zakwalifikowano
29. GACZYŃSKI Jan Jerzy TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
30. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
31. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
32. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005 zakwalifikowano
33. Mach Oskar FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 25.01.2004 zakwalifikowano
34. Parulski Jakub WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2006 zakwalifikowano
35. Głowiński Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
36. HRYNIEWIECKI Filip WROCŁAWIANIE 18.04.2007 zakwalifikowano
37. WYSZYŃSKI Jan UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
38. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004 zakwalifikowano
39. Prajzner Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005 zakwalifikowano
40. Pyskło Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
41. Cendrowski Marceli WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.11.2007 zakwalifikowano
42. GINTER Cezary IKS LESZNO 22.01.2007 zakwalifikowano
43. Pyskło Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
44. Lewandowski Franciszek D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
45. Mazur Maciej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.05.2008 zakwalifikowano
46. Gonda Jakub AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
47. Pocięgiel Patryk UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009 zakwalifikowano
48. Jurczak Tomasz AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005 zakwalifikowano
49. BĄK Aleksander UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 zakwalifikowano
50. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
50. Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
52. ŻOK Bartosz POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008 zakwalifikowano
53. DĘBIŃSKI Wiktor UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.04.2009 zakwalifikowano
54. Narolewski Jakub MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 zakwalifikowano
55. Konikowski Grzegorz MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009 zakwalifikowano
56. Fedorów Antoni AZS AWF WARSZAWA 23.03.2009 zakwalifikowano
57. Szymczyk Jan AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006 zakwalifikowano
58. MOCEK Maksymilian IKS LESZNO 30.07.2009 zakwalifikowano
59. Mosur Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 17.01.2009 zakwalifikowano
60. AUGUSTYN Mateusz UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.05.2009 zakwalifikowano
61. Zygmunt Krzysztof UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 zakwalifikowano
62. GULIŃSKI Cyprian TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 zakwalifikowano
63. MACIEJEWSKI Tomasz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008 zakwalifikowano
64. ŻOŁNOWSKI Mateusz UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 zakwalifikowano
65. KUCZKOWSKI Dawid UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.11.2009 wyeliminowano
66. ZIELIŃSKI Konstanty UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008 wyeliminowano
67. Ciempa Karol UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009 wyeliminowano
67. Neumann Franciszek POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009 wyeliminowano
69. Kozłowski Marcin AZS AWF WARSZAWA 01.10.2009 wyeliminowano
70. Opach Piotr D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009 wyeliminowano
71. Kardyś Alex UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 wyeliminowano
72. Bukat Stanisław UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008 wyeliminowano
73. Truszczyński Dominik UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 wyeliminowano
74. Sowa Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008 wyeliminowano
75. Marczyk Grzegorz WROCŁAWIANIE 08.06.2008 wyeliminowano
76. PORYDZAJ Bartłomiej UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.12.2009 wyeliminowano
77. Pizło Julian AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009 wyeliminowano
77. Kostrowski Nikodem IKS LESZNO 23.06.2009 wyeliminowano
79. Maćkała Kamil D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
2. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
3. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
3. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004
5. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
6. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
7. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005
8. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
9. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
10. Gajc Jan D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
11. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
12. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
13. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
14. GORCZYCA Jakub UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
15. GINTER Cezary IKS LESZNO 22.01.2007
16. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
17. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
18. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
19. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
20. BARTOSZEK Tomasz ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
21. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
22. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
23. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005
24. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005
25. GŁUSZAK Szymon UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
26. GACZYŃSKI Jan Jerzy TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
27. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006
28. Mach Oskar FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 25.01.2004
29. Parulski Jakub WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2006
30. WYSZYŃSKI Jan UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
31. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
32. Pyskło Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
33. CIEPŁY Oliwier AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
34. BIEŃKOWSKI Aleksander UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
35. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
36. Skorupa Maciej UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
37. Nieszczerzewski Eryk WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15.07.2008
38. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
39. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
40. Głowiński Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
41. HRYNIEWIECKI Filip WROCŁAWIANIE 18.04.2007
42. Prajzner Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005
43. Cendrowski Marceli WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.11.2007
44. Pyskło Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
45. Lewandowski Franciszek D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
46. Mazur Maciej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.05.2008
47. Gonda Jakub AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
48. Pocięgiel Patryk UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
49. Jurczak Tomasz AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005
50. BĄK Aleksander UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
51. Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
52. ŻOK Bartosz POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
53. DĘBIŃSKI Wiktor UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.04.2009
54. Narolewski Jakub MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
55. Konikowski Grzegorz MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009
56. Fedorów Antoni AZS AWF WARSZAWA 23.03.2009
57. Szymczyk Jan AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006
58. MOCEK Maksymilian IKS LESZNO 30.07.2009
59. Mosur Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 17.01.2009
60. AUGUSTYN Mateusz UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.05.2009
61. Zygmunt Krzysztof UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
62. GULIŃSKI Cyprian TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
63. MACIEJEWSKI Tomasz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
64. ŻOŁNOWSKI Mateusz UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
65. KUCZKOWSKI Dawid UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.11.2009
66. ZIELIŃSKI Konstanty UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
67. Ciempa Karol UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009
67. Neumann Franciszek POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
69. Kozłowski Marcin AZS AWF WARSZAWA 01.10.2009
70. Opach Piotr D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009
71. Kardyś Alex UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
72. Bukat Stanisław UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
73. Truszczyński Dominik UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
74. Sowa Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008
75. Marczyk Grzegorz WROCŁAWIANIE 08.06.2008
76. PORYDZAJ Bartłomiej UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.12.2009
77. Pizło Julian AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009
77. Kostrowski Nikodem IKS LESZNO 23.06.2009
79. Maćkała Kamil D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content