Nazwa: O Puchar Rajców Gdańskich
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.03.2020
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | PISAREWICZ Szymon | 21 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
2. | Rut Wiktor | 20 | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 |
3. | KOWALSKI Maksym | 41 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 26.09.2006 |
4. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | 65 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2008 |
5. | Fogt Jakub | 1 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
6. | PAZOŁA Jakub | 39 | IKS LESZNO | 21.07.2007 |
7. | JAWORSKI Eryk | 42 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
8. | CIESIELSKI Odyseusz | 19 | IKS LESZNO | 24.01.2006 |
9. | Nieszczerzewski Eryk | 59 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 |
10. | Pakuła Michał | 22 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |
11. | MAKSYMOWICZ Igor | 60 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 |
12. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | 40 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |
13. | JURGA Stanisław | 2 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
14. | PUCKOWSKI Szymon | 18 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
15. | Gajc Jan | 23 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2007 |
16. | ŻOK Bartosz | 61 | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 |
17. | GORCZYCA Jakub | 3 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
18. | PARZYSZEK Jakub | 37 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 21.10.2007 |
19. | Kardyś Alex | 58 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
20. | GINTER Cezary | 43 | IKS LESZNO | 22.01.2007 |
21. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 |
22. | Pyskło Szymon | 4 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
23. | GULIŃSKI Cyprian | 17 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 |
24. | Drzewski Patryk | 68 | AZS AWF WARSZAWA | 05.03.2008 |
25. | Ludwiczak Antoni | 57 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 07.03.2008 |
26. | Chmielewski Juliusz | 38 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 25.11.2006 |
27. | DURAJ Idzi | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
28. | GAINUTDINOVS Martins | 56 | ||
29. | Głowiński Szymon | 16 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 |
30. | DURAJ Szczepan | 63 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
31. | MACIEJEWSKI Tomasz | 46 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 |
32. | HOFFMANN Stanisław | 25 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
33. | Chojnacki Jan | 36 | MKS Świt | 25.09.2007 |
34. | FIRLEJ Mikołaj | 26 | UKS ATENA GDAŃSK | 20.12.2007 |
35. | MOŻEJKO Miłosz | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
36. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | 15 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 |
37. | Nawrocki Franciszek | 34 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 |
38. | MALINOWSKI Filip | 55 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 10.04.2008 |
39. | NOWAK Nikodem | 64 | UKS ATENA GDAŃSK | 28.10.2008 |
40. | CYGNAR Filip | 47 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 |
41. | THRUN Tristan | 27 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 |
42. | Wasiak Stanisław | 35 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 20.08.2006 |
43. | BARTOSZEK Tomasz | 14 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 |
44. | Tomyślak Łukasz | 7 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
45. | WYSZYŃSKI Jan | 13 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 |
46. | Sawicki Patryk | 48 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 |
47. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | 8 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
48. | Szuflita Adam | 33 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.11.2007 |
49. | Mazur Maciej | 67 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
50. | SVIRIDENKOVS Vladislavs | 53 | 01.01.2008 | |
51. | Fedorów Hubert | 28 | MKS Świt | 07.09.2006 |
52. | SUSKO TYMON | 69 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.08.2008 |
53. | LEŚNIAREK Alex | 30 | IKS LESZNO | 11.08.2006 |
54. | BŁASZCZAK Ignacy | 49 | UKS FENIKS JABŁONNA | 14.02.2007 |
55. | ZIELIŃSKI Konstanty | 66 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 |
56. | Truszczyński Dominik | 51 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
57. | Kowalski Tymon | 9 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
58. | KWIATKOWSKI Karol | 12 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
59. | PAŁASZ Szymon | 31 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 |
60. | OLSZEWSKI Franciszek | 29 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 |
61. | SAŁEK Krzysztof | 52 | UKS FENIKS JABŁONNA | 09.06.2008 |
62. | Pyskło Bartosz | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
63. | JANCZAK Aleksander | 11 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 |
64. | Lewandowski Franciszek | 32 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.05.2007 |
65. | BIEŃKOWSKI Aleksander | 50 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 | zakwalifikowano |
1. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 | zakwalifikowano |
3. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
4. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 | zakwalifikowano |
5. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
6. | THRUN Tristan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 | zakwalifikowano |
6. | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 | zakwalifikowano |
8. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 | zakwalifikowano |
9. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 | zakwalifikowano |
10. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 | zakwalifikowano |
11. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 | zakwalifikowano |
12. | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 | zakwalifikowano |
12. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 | zakwalifikowano |
14. | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 | zakwalifikowano |
15. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 | zakwalifikowano |
16. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 | zakwalifikowano |
17. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 | zakwalifikowano |
18. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
19. | JANCZAK Aleksander | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 | zakwalifikowano |
20. | Rut Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 | zakwalifikowano |
21. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
22. | Lewandowski Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.05.2007 | zakwalifikowano |
23. | Gajc Jan | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2007 | zakwalifikowano |
24. | OLSZEWSKI Franciszek | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 | zakwalifikowano |
24. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 | zakwalifikowano |
24. | CIESIELSKI Odyseusz | IKS LESZNO | 24.01.2006 | zakwalifikowano |
27. | PARZYSZEK Jakub | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 21.10.2007 | zakwalifikowano |
28. | GINTER Cezary | IKS LESZNO | 22.01.2007 | zakwalifikowano |
29. | Sawicki Patryk | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 | zakwalifikowano |
30. | CYGNAR Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 | zakwalifikowano |
31. | GAINUTDINOVS Martins | zakwalifikowano | ||
32. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 | zakwalifikowano |
33. | BARTOSZEK Tomasz | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 | zakwalifikowano |
34. | Ludwiczak Antoni | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 07.03.2008 | zakwalifikowano |
35. | SVIRIDENKOVS Vladislavs | 01.01.2008 | zakwalifikowano | |
36. | KOWALSKI Maksym | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 26.09.2006 | zakwalifikowano |
37. | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 | zakwalifikowano |
38. | MACIEJEWSKI Tomasz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 | zakwalifikowano |
39. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 | zakwalifikowano |
40. | Wasiak Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 20.08.2006 | zakwalifikowano |
41. | LEŚNIAREK Alex | IKS LESZNO | 11.08.2006 | zakwalifikowano |
42. | WYSZYŃSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 | zakwalifikowano |
43. | PAŁASZ Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 | zakwalifikowano |
44. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 | zakwalifikowano |
45. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 | zakwalifikowano |
46. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 | zakwalifikowano |
47. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 | zakwalifikowano |
48. | Chmielewski Juliusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 25.11.2006 | zakwalifikowano |
49. | MAKSYMOWICZ Igor | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 | zakwalifikowano |
50. | PAZOŁA Jakub | IKS LESZNO | 21.07.2007 | zakwalifikowano |
51. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2008 | zakwalifikowano |
52. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 | zakwalifikowano |
53. | FIRLEJ Mikołaj | UKS ATENA GDAŃSK | 20.12.2007 | zakwalifikowano |
54. | Chojnacki Jan | MKS Świt | 25.09.2007 | zakwalifikowano |
55. | Nieszczerzewski Eryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 | zakwalifikowano |
56. | BŁASZCZAK Ignacy | UKS FENIKS JABŁONNA | 14.02.2007 | zakwalifikowano |
56. | Drzewski Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 05.03.2008 | zakwalifikowano |
58. | NOWAK Nikodem | UKS ATENA GDAŃSK | 28.10.2008 | zakwalifikowano |
59. | MALINOWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 10.04.2008 | zakwalifikowano |
60. | Szuflita Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 12.11.2007 | zakwalifikowano |
61. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 | zakwalifikowano |
62. | ŻOK Bartosz | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 | zakwalifikowano |
63. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 | zakwalifikowano |
63. | SUSKO TYMON | UKS ATENA GDAŃSK | 05.08.2008 | zakwalifikowano |
63. | SAŁEK Krzysztof | UKS FENIKS JABŁONNA | 09.06.2008 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
2. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
3. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
3. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
5. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
6. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
7. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
8. | CIESIELSKI Odyseusz | IKS LESZNO | 24.01.2006 |
9. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
10. | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 |
11. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |
12. | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 |
13. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
14. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
15. | WYSZYŃSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 |
16. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
17. | THRUN Tristan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 |
18. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
19. | JANCZAK Aleksander | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 |
20. | Rut Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 |
21. | Lewandowski Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.05.2007 |
22. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 |
22. | OLSZEWSKI Franciszek | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 |
24. | PARZYSZEK Jakub | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 21.10.2007 |
25. | GINTER Cezary | IKS LESZNO | 22.01.2007 |
26. | Sawicki Patryk | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 |
27. | GAINUTDINOVS Martins | ||
28. | BARTOSZEK Tomasz | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 |
29. | SVIRIDENKOVS Vladislavs | 01.01.2008 | |
30. | MAKSYMOWICZ Igor | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 |
31. | PAZOŁA Jakub | IKS LESZNO | 21.07.2007 |
32. | FIRLEJ Mikołaj | UKS ATENA GDAŃSK | 20.12.2007 |
33. | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 |
34. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 |
35. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 |
36. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
37. | Gajc Jan | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2007 |
38. | CYGNAR Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 |
39. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
40. | Ludwiczak Antoni | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 07.03.2008 |
41. | KOWALSKI Maksym | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 26.09.2006 |
42. | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 |
43. | MACIEJEWSKI Tomasz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 |
44. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
45. | Wasiak Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 20.08.2006 |
46. | LEŚNIAREK Alex | IKS LESZNO | 11.08.2006 |
47. | PAŁASZ Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 |
48. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
49. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
50. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
51. | Chmielewski Juliusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 25.11.2006 |
52. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2008 |
53. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
54. | Chojnacki Jan | MKS Świt | 25.09.2007 |
55. | Nieszczerzewski Eryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 |
56. | BŁASZCZAK Ignacy | UKS FENIKS JABŁONNA | 14.02.2007 |
56. | Drzewski Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 05.03.2008 |
58. | NOWAK Nikodem | UKS ATENA GDAŃSK | 28.10.2008 |
59. | MALINOWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 10.04.2008 |
60. | Szuflita Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 12.11.2007 |
61. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
62. | ŻOK Bartosz | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 |
63. | SAŁEK Krzysztof | UKS FENIKS JABŁONNA | 09.06.2008 |
63. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |
65. | SUSKO TYMON | UKS ATENA GDAŃSK | 05.08.2008 |