Turniej

Nazwa: I Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn - Oborniki Śląskie 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.09.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mateusz AUGUSTYN 48 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
2. Tomasz BARTOSZEK 11 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
3. Aleksander BĄK 54 UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
4. Aleksander BIEŃKOWSKI 27 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
5. Olgierd Borkowski 44 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
6. Stanisław Bukat 37 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
7. Marceli Cendrowski 17 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
8. Karol Ciempa 76 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009
9. Wiktor DĘBIŃSKI 82 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
10. Adrian Drzewski 61 AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
11. Idzi DURAJ 3 UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
12. Jakub Fogt 7 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
13. Jan Jerzy GACZYŃSKI 19 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
14. Jan Gajc 20 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
15. Tymon Gałęziewski 80 AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010
16. Cezary GINTER 15 IKS LESZNO 22.01.2007
17. Szymon Głowiński 16 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
18. Jakub GORCZYCA 4 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
19. Jakub Grochocki 65 UKS FENIKS JABŁONNA 12.10.2007
20. Cyprian GULIŃSKI 21 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
21. Filip HRYNIEWIECKI 13 WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
22. Stanisław JURGA 8 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
23. Alex Kardyś 23 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
24. Jakub Kędziora 52 IKS LESZNO 31.05.2008
25. Grzegorz Konikowski 50 MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009
26. Adam Korbas 39 AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006
27. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI 18 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
28. Nikodem Kostrowski 71 IKS LESZNO 23.06.2009
29. Tymon Kowalski 14 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
30. Maksym KOWALSKI 29 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
31. Patryk Kowalski 86 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010
32. Marcin Kozłowski 88 AZS AWF WARSZAWA 01.10.2009
33. Dawid KUCZKOWSKI 77 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
34. Jan Kuna 30 UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
35. Karol KWIATKOWSKI 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
36. Franciszek Lewandowski 10 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
37. Antoni Ludwiczak 85 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 07.03.2008
38. Tomasz MACIEJEWSKI 45 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
39. Kamil Maćkała 57 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009
40. Tymon Marciniak 67 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.07.2008
41. Grzegorz Marczyk 73 WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
42. Maksymilian MOCEK 64 IKS LESZNO 30.07.2009
43. Miłosz MOŻEJKO 5 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
44. Jakub Narolewski 58 MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
45. Franciszek Nawrocki 32 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
46. Piotr Opach 70 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009
47. Szymon PISAREWICZ 12 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
48. Julian Pizło 68 AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009
49. Patryk Pocięgiel 55 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
50. Franciszek Pokorski 56 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
51. Bartłomiej PORYDZAJ 43 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
52. Bruno Potocki 49 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010
53. Szymon Pyskło 6 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
54. Carl SALA 26 WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
55. Vincent SALA 60 WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
56. Dominik Schäftlein 62 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.08.2009
57. Szymon Semrau 42 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008
58. Stanisław SOCHA 51 MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009
59. Jan Sowa 36 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
60. Maciej Surma 28 AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
61. Marcel Szcześniak 75 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2009
62. Szymon Szewczyk 59 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009
63. Michał Szymczyk 38 AZS AWF WARSZAWA 28.08.2008
64. Jan Szymczyk 53 AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006
65. Tymoteusz Szympel 83 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009
66. Franciszek Śliż 87 IKS LESZNO 24.07.2007
67. Łukasz Tomyślak 9 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
68. Bartosz Torzyński 63 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
69. Dominik Truszczyński 41 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
70. Stanisław Wasiak 31 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
71. Bartosz Wasilewicz 81 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.07.2007
72. Gracjan WAŚCIŃSKI 2 IKS LESZNO 19.10.2006
73. Antoni Wicher 69 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008
74. JULIAN PAWEŁ WILIŃSKI 72 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008
75. Feliks Wiśnik 33 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
76. Nikodem Wojciechowski 84 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010
77. Lubomir Woropay-Hordziejewicz 78 MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
78. Eryk Woźniak 40 AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
79. Wiktor Woźniak 79 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010
80. Filip Wróblewski 35 AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009
81. Jan WYSZYŃSKI 22 UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
82. Kacper Zadrożny 25 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
83. Julian Załęski 74 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
84. Konstanty ZIELIŃSKI 47 UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
85. Piotr Zin 66 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.08.2010
86. Krzysztof Zygmunt 46 UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
87. Bartosz ŻOK 34 POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
88. Mateusz ŻOŁNOWSKI 24 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
1. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
3. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
4. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
4. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
6. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
7. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
7. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007 zakwalifikowano
9. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
10. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
10. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
12. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 zakwalifikowano
13. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
14. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007 zakwalifikowano
15. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 zakwalifikowano
16. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 zakwalifikowano
17. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
18. Jan Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006 zakwalifikowano
19. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 zakwalifikowano
20. Kacper Zadrożny AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
21. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006 zakwalifikowano
22. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
23. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 zakwalifikowano
24. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
25. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
26. Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007 zakwalifikowano
27. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 zakwalifikowano
27. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
29. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
30. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006 zakwalifikowano
31. Vincent SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007 zakwalifikowano
32. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008 zakwalifikowano
33. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 zakwalifikowano
34. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007 zakwalifikowano
35. Stanisław Bukat UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008 zakwalifikowano
36. Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008 zakwalifikowano
37. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 zakwalifikowano
38. Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009 zakwalifikowano
39. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 zakwalifikowano
40. Filip Wróblewski AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009 zakwalifikowano
41. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009 zakwalifikowano
42. Antoni Ludwiczak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 07.03.2008 zakwalifikowano
43. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006 zakwalifikowano
43. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009 zakwalifikowano
45. Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008 zakwalifikowano
46. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 zakwalifikowano
47. Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008 zakwalifikowano
48. Adam Korbas AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006 zakwalifikowano
49. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009 zakwalifikowano
50. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 zakwalifikowano
51. Julian Pizło AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009 zakwalifikowano
52. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008 zakwalifikowano
53. Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009 zakwalifikowano
54. Michał Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 28.08.2008 zakwalifikowano
55. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009 zakwalifikowano
56. Wiktor Woźniak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010 zakwalifikowano
57. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008 zakwalifikowano
58. JULIAN PAWEŁ WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008 zakwalifikowano
59. Grzegorz Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009 zakwalifikowano
59. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009 zakwalifikowano
61. Nikodem Kostrowski IKS LESZNO 23.06.2009 zakwalifikowano
62. Bartosz Wasilewicz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.07.2007 zakwalifikowano
63. Kamil Maćkała D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009 zakwalifikowano
64. Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008 zakwalifikowano
65. Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009 zakwalifikowano
66. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009 zakwalifikowano
66. Tymon Gałęziewski AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010 zakwalifikowano
68. Jakub Grochocki UKS FENIKS JABŁONNA 12.10.2007 zakwalifikowano
69. Szymon Semrau UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008 zakwalifikowano
70. Carl SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007 zakwalifikowano
71. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008 wyeliminowano
72. Nikodem Wojciechowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010 wyeliminowano
73. Antoni Wicher UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008 wyeliminowano
74. Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009 wyeliminowano
75. Tymoteusz Szympel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009 wyeliminowano
76. Marcel Szcześniak AZS AWF WARSZAWA 21.09.2009 wyeliminowano
77. Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009 wyeliminowano
78. Karol Ciempa UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009 wyeliminowano
79. Tymon Marciniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.07.2008 wyeliminowano
79. Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009 wyeliminowano
81. Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009 wyeliminowano
82. Piotr Zin D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.08.2010 wyeliminowano
83. Marcin Kozłowski AZS AWF WARSZAWA 01.10.2009 wyeliminowano
84. Piotr Opach D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009 wyeliminowano
85. Dominik Schäftlein D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.08.2009 wyeliminowano
85. Bruno Potocki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010 wyeliminowano
87. Szymon Szewczyk WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009 wyeliminowano
88. Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
2. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
3. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
3. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
5. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
6. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
7. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
8. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
9. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
10. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
11. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
12. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
13. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
14. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
15. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
16. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
17. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
17. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
19. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
20. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
21. Jan Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006
22. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
23. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
24. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
25. Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
26. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
26. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
28. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
29. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
30. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007
31. Stanisław Bukat UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
32. Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
33. Kacper Zadrożny AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
34. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
35. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
36. Vincent SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
37. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
38. Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
39. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
40. Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
41. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
42. Filip Wróblewski AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009
43. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
44. Antoni Ludwiczak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 07.03.2008
45. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
46. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
47. Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
48. Adam Korbas AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006
49. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009
50. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
51. Julian Pizło AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009
52. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
53. Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
54. Michał Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 28.08.2008
55. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
56. Wiktor Woźniak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010
57. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
58. JULIAN PAWEŁ WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008
59. Grzegorz Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009
60. Bartosz Wasilewicz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.07.2007
61. Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
62. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
63. Jakub Grochocki UKS FENIKS JABŁONNA 12.10.2007
64. Carl SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
65. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
66. Nikodem Kostrowski IKS LESZNO 23.06.2009
67. Kamil Maćkała D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009
68. Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008
69. Tymon Gałęziewski AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010
70. Szymon Semrau UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008
71. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
72. Nikodem Wojciechowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010
73. Antoni Wicher UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008
74. Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
75. Tymoteusz Szympel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009
76. Marcel Szcześniak AZS AWF WARSZAWA 21.09.2009
77. Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
78. Karol Ciempa UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009
79. Tymon Marciniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.07.2008
79. Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
81. Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009
82. Piotr Zin D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.08.2010
83. Marcin Kozłowski AZS AWF WARSZAWA 01.10.2009
84. Piotr Opach D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009
85. Dominik Schäftlein D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.08.2009
85. Bruno Potocki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010
87. Szymon Szewczyk WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009
88. Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy